Программа телеканала Первый Западный на предыдущую неделю

Понедельник, 11 октября

06:00
"Всеперемагаючий голос віруючого"
06:35
Кіносвіт
07:00
Ранок на ПЕРШОМУ
08:30
Д/с "Мої друзі тварини"
08:45
КАДРИКИ
09:00
Д/с "Блакитна планета 2"
10:00
Інтерв'ю на ПЕРШОМУ ЗАХІДНОМУ
10:30
Без політики
10:50
#ПРОГРОШІ
11:05
Кіносвіт
11:30
Д/с "Найромантичніші міста світу"
12:25
Суспільно-політичний проект "ДИСКУСІЯ"
13:10
Історія героя
13:35
Караоке на всі боки
15:00
Як починався ранок на ПЕРШОМУ
16:30
Д/с "Мої друзі тварини"
16:45
КАДРИКИ
17:00
Х/ф "Літо на виноробні"
18:30
У фокусі Європа
19:00
ГРОМАДА
20:00
ОЧІ. Новини
20:30
Інтерв'ю на ПЕРШОМУ ЗАХІДНОМУ
21:00
Реальний футбол
22:00
Правові консультації
22:25
Х/ф "Татусі без шкідливих звичок"
00:00
ОЧІ. Новини
00:30
Х/ф "Літо на виноробні"
02:00
MUSIC тур
02:20
MUSIC - TIME
02:40
Караоке на всі боки
03:50
Концерт
04:35
MUSIC - TIME
05:05
Кіносвіт
05:35
ХАРИЗМА. ua

Вторник, 12 октября

06:00
"Всеперемагаючий голос віруючого"
06:30
ОЧІ. Новини
07:00
Ранок на ПЕРШОМУ
08:30
Д/с "Мої друзі тварини"
08:45
КАДРИКИ
09:00
ОЧІ. Новини
09:15
У фокусі Європа
09:45
Д/с "Погляд зсередини"
10:00
Інтерв'ю на ПЕРШОМУ ЗАХІДНОМУ
10:30
Правові консультації
11:00
ГРОМАДА
11:50
Євромакс
12:15
Д/с "Осушення океану"
13:05
ХАРИЗМА. ua
13:35
Інсайт
14:00
Без політики
14:20
MUSIC - TIME
14:35
Кіносвіт
15:00
Як починався ранок на ПЕРШОМУ
16:30
Д/с "Мої друзі тварини"
16:45
КАДРИКИ
17:00
Х/ф "Та , що танцює на горі"
19:15
Глобал 3000
19:40
Про ГОЛОВНЕ
20:00
ОЧІ. Новини
20:30
Великі перемовини
21:15
Відомі львів'яни
21:30
ОЧІ. Новини
21:45
Про ГОЛОВНЕ
22:05
Х/ф "Круті фараони"
00:00
ОЧІ. Новини
00:30
Х/ф "Та , що танцює на горі"
02:40
Євромакс
03:05
Концерт
04:05
MUSIC тур
04:25
MUSIC - TIME
04:45
КіноАлея
05:05
MUSIC - TIME
05:35
Д/с "Неймовірні винаходи"

Среда, 13 октября

06:00
"Всеперемагаючий голос віруючого"
06:30
ОЧІ. Новини
07:00
Ранок на ПЕРШОМУ
08:30
Д/с "Мої друзі тварини"
08:45
КАДРИКИ
09:00
ОЧІ. Новини
09:15
Про ГОЛОВНЕ
09:35
Глобал 3000
10:00
Великі перемовини
11:00
Д/с "Сім світів - одна планета"
12:00
Інтерв'ю на ПЕРШОМУ ЗАХІДНОМУ
12:30
КіноАлея
12:45
Д/с "Стильні подорожі"
13:10
У гарній формі
13:35
Караоке на всі боки
15:00
Як починався ранок на ПЕРШОМУ
16:30
Д/с "Мої друзі тварини"
16:45
КАДРИКИ
17:00
Х/ф "Безстрашний"
18:40
ПРО ГОЛОВНЕ. LIVE
19:00
Ток -шоу "На межі"
20:00
ОЧІ. Новини
20:30
Інсайт
21:00
#ПРОГРОШІ
21:10
Історія героя
21:30
ОЧІ. Новини
21:45
ПРО ГОЛОВНЕ. LIVE
22:05
Х/ф "Дочка землекопа"
00:00
ОЧІ. Новини
00:30
Х/ф "Безстрашний"
02:10
Кіносвіт
02:35
Караоке на всі боки
03:45
Д/с "Design Stories"
04:00
Концерт
05:05
MUSIC - TIME
05:40
КіноАлея

Четверг, 14 октября

06:00
"Всеперемагаючий голос віруючого"
06:30
ОЧІ. Новини
07:00
Ранок на ПЕРШОМУ
08:30
Історія героя
08:45
КАДРИКИ
09:00
ОЧІ. Новини
09:15
ПРО ГОЛОВНЕ. LIVE
09:35
Євромакс
10:00
Ток -шоу "На межі"
11:00
#ПРОГРОШІ
11:10
Д/с "Неймовірні винаходи"
11:35
Глобал 3000
12:05
Великі перемовини
13:00
ГРОМАДА
13:50
Д/с "Осушення океану"
14:40
MUSIC тур
15:00
Як починався ранок на ПЕРШОМУ
16:30
Д/с "Мої друзі тварини"
16:45
КАДРИКИ
17:00
Х/ф "Пропала грамота"
18:10
Д/с "Стильні подорожі"
18:35
Д/ф "Останній медик терміналу"
19:40
Про ГОЛОВНЕ
20:00
Історія героя. Луганський аеропорт
20:30
Суспільно-політичний проект "ДИСКУСІЯ"
21:15
Інсайт
21:45
Про ГОЛОВНЕ
22:05
Х/ф "Нескорений"
00:05
ХАРИЗМА. ua
00:30
Х/ф "Пропала грамота"
01:40
MUSIC - TIME
02:00
КіноАлея
02:20
MUSIC тур
02:40
Євромакс
03:05
Інтерв'ю - ЛЕГЕНДА
03:50
MUSIC - TIME
04:10
Караоке на всі боки
05:35
Д/с "Стильні подорожі"

Пятница, 15 октября

06:00
"Всеперемагаючий голос віруючого"
06:30
Історія героя. Луганський аеропорт
07:00
Ранок на ПЕРШОМУ
08:30
Д/с "Мої друзі тварини"
08:45
КАДРИКИ
09:00
Історія героя
09:15
Про ГОЛОВНЕ
09:35
Д/с "Космос. Новий рубіж"
10:00
Суспільно-політичний проект "ДИСКУСІЯ"
11:00
Д/ф "Останній медик терміналу"
12:05
Глобал 3000
12:30
Історія героя. Луганський аеропорт
13:10
Х/ф "Помилково звинувачений"
14:35
Євромакс
15:00
Як починався ранок на ПЕРШОМУ
16:30
Д/с "Мої друзі тварини"
16:45
КАДРИКИ
17:00
Х/ф "Щоденник пам'яті"
19:00
Суспільно-політичний проект "ДИСКУСІЯ"
19:45
Фактор влади
20:00
ХАРИЗМА. ua
20:30
Інтерв'ю на ПЕРШОМУ ЗАХІДНОМУ
21:00
Кіносвіт
21:30
ПРО ГОЛОВНЕ. LIVE
21:50
Без політики
22:10
MUSIC тур
22:30
Х/ф "Екс коханець"
00:00
Глобал 3000
00:30
Х/ф "Щоденник пам'яті"
02:30
Кіносвіт
02:55
Караоке на всі боки
04:00
MUSIC - TIME
04:30
MUSIC тур
04:50
Караоке на всі боки

Суббота, 16 октября

06:00
Кіносвіт
06:30
Д/с "Стильні подорожі"
07:00
ГРОМАДА
07:45
Правові консультації
08:15
Фактор влади
08:30
Інтерв'ю на ПЕРШОМУ ЗАХІДНОМУ
09:00
ПРО ГОЛОВНЕ. LIVE
09:20
#ПРОГРОШІ
09:30
Без політики
10:00
Кіносвіт
10:30
Д/с "Неймовірні винаходи"
11:00
Д/с "Мої друзі - тварини"
11:40
MUSIC тур
12:00
ХАРИЗМА. ua
12:30
Міжнародні новини
13:05
КАДРИКИ
13:35
Караоке на всі боки
15:15
Д/с "Осушення океану"
16:05
У гарній формі
16:30
Х/ф "Вечір"
18:30
Євромакс
19:00
КіноАлея
19:20
Інсайт
19:45
Історія героя
20:00
ОЧІ. ТИЖДЕНь
20:30
Вулицями Львова
20:35
Х/ф "P.S. Я кохаю тебе"
22:40
Інтерв'ю - ЛЕГЕНДА. Олександр Положинський
23:20
MUSIC тур
23:40
MUSIC - TIME
00:00
ОЧІ. ТИЖДЕНь
00:30
Караоке на всі боки
01:35
Х/ф "Вечір"
03:30
Концерт
04:50
КіноАлея
05:15
Д/с "Осушення океану"

Воскресенье, 17 октября

06:00
Міжнародні новини
06:30
ОЧІ. ТИЖДЕНь
07:00
Глобал 3000
07:35
Д/с "Мегаполіси"
08:00
Суспільно-політичний проект "ДИСКУСІЯ"
08:45
Історія героя
09:00
Кіносвіт
09:30
ХАРИЗМА. ua
10:00
КАДРИКИ
10:30
ЗВИТЯГА: нові перемоги
11:00
Літургія
12:30
ОЧІ. ТИЖДЕНь
13:00
Караоке на всі боки
14:05
КіноАлея
14:25
Х/ф "P.S. Я кохаю тебе"
16:30
Д/с "Сім світів - одна планета"
17:30
Без політики
18:00
ОЧІ. ТИЖДЕНь
18:30
Міжнародні новини
19:00
Д/с "Найромантичніші міста світу"
20:00
Х/ф "Донні Дарко"
22:15
Х/ф "Крута Джорджія"
00:30
Караоке на всі боки
01:35
Х/ф "Жінки"
03:30
MUSIC - TIME
03:45
КіноАлея
04:00
Концерт
05:00
Д/с "Сім світів - одна планета"