Программа телеканала Первый Западный

Понедельник, 26 октября

07:00
"Всеперемагаючий голос віруючого"
07:30
КіноАлея
08:00
Ранок на ПЕРШОМУ
09:30
Телемагазин
09:45
КАДРИКИ
10:00
Д/с "Design Stories"
10:20
Кіносвіт
10:45
Телемагазин
11:00
Інтерв'ю на ПЕРШОМУ ЗАХІДНОМУ
11:30
100 років досвіду
11:50
#ПРОГРОШІ
12:00
Суспільно-політичне ток-шоу "Тут і зараз"
13:00
Телемагазин
13:15
Д/с "Світова природна спадщина"
14:05
Історія героя
14:30
Караоке на всі боки
15:30
КіноАлея
15:45
Телемагазин
16:00
Як починався ранок на ПЕРШОМУ
17:30
Телемагазин
17:45
КАДРИКИ
18:00
Д/с "Мої друзі - тварини"
18:30
Т/с "Розслідування Мердока"
19:15
Телемагазин
19:30
Д/с "Дача бородача"
19:45
Про ГОЛОВНЕ
20:00
ВИБОРИ 2020
21:00
ОЧІ. Новини
21:15
ВИБОРИ 2020
22:00
Правові консультації
22:30
ОЧІ. Новини
22:50
Про ГОЛОВНЕ
23:05
У фокусі Європа
23:30
Т/с "Полдарк"
01:00
ОЧІ. Новини
01:30
Т/с "Молодий Морс"
03:00
Караоке на всі боки
04:00
КіноАлея
04:20
Концерт "LEMBERG ONLINE"
05:00
Музичні кліпи
05:30
Концерт
06:30
Євромакс

Вторник, 27 октября

07:00
"Всеперемагаючий голос віруючого"
07:30
ОЧІ. Новини
08:00
Ранок на ПЕРШОМУ
09:30
Телемагазин
09:45
КАДРИКИ
10:00
ОЧІ. Новини
10:20
Про ГОЛОВНЕ
10:45
Телемагазин
11:00
Інтерв'ю на ПЕРШОМУ ЗАХІДНОМУ
11:30
Правові консультації
12:00
У фокусі Європа
12:30
Кіносвіт
13:00
Телемагазин
13:15
Д/с "Дика Африка"
14:10
Інсайт
14:45
Євромакс
15:10
Без політики
15:25
MUSIC тур
15:45
Телемагазин
16:00
Як починався ранок на ПЕРШОМУ
17:30
Телемагазин
17:45
КАДРИКИ
18:00
Д/с "Мої друзі - тварини"
18:30
Т/с "Розслідування Мердока"
19:15
Телемагазин
19:30
Д/с "Design Stories"
19:45
Про ГОЛОВНЕ
20:00
ВИБОРИ 2020
21:00
ОЧІ. Новини
21:30
Великі перемовини
22:15
Відомі львів'яни
22:30
ОЧІ. Новини
22:50
Про ГОЛОВНЕ
23:05
Глобал 3000
23:30
Т/с "Полдарк"
01:00
ОЧІ. Новини
01:30
Т/с "Молодий Морс"
03:00
MUSIC тур
03:20
Кіносвіт
03:45
Концерт "LEMBERG ONLINE"
04:30
Євромакс
05:00
Концерт
06:15
Музичні кліпи
06:30
Д/с "Дива природи"

Среда, 28 октября

07:00
"Всеперемагаючий голос віруючого"
07:30
ОЧІ. Новини
08:00
Ранок на ПЕРШОМУ
09:30
Телемагазин
09:45
КАДРИКИ
10:00
ОЧІ. Новини
10:20
Про ГОЛОВНЕ
10:45
Телемагазин
11:00
Великі перемовини
12:00
Д/с "Світова природна спадщина"
13:00
Телемагазин
13:15
Інтерв'ю на ПЕРШОМУ ЗАХІДНОМУ
13:45
КіноАлея
14:05
Д/с "Стильні подорожі"
14:30
Караоке на всі боки
15:45
Телемагазин
16:00
Як починався ранок на ПЕРШОМУ
17:30
Телемагазин
17:45
КАДРИКИ
18:00
Д/с "Мої друзі - тварини"
18:30
Т/с "Розслідування Мердока"
19:15
Телемагазин
19:30
Д/с "Солодка дача"
19:45
Про ГОЛОВНЕ
20:00
ВИБОРИ 2020
21:00
ОЧІ. Новини
21:30
Інтерв'ю на ПЕРШОМУ ЗАХІДНОМУ
22:00
#ПРОГРОШІ
22:30
ОЧІ. Новини
22:50
Про ГОЛОВНЕ
23:05
100 років досвіду
23:30
Т/с "Полдарк"
01:00
ОЧІ. Новини
01:30
Т/с "Молодий Морс"
03:00
Д/с "Design Stories"
03:15
Концерт "LEMBERG ONLINE"
03:50
Музичні кліпи
04:25
Концерт
05:35
Караоке на всі боки
06:35
КіноАлея

Четверг, 29 октября

07:00
"Всеперемагаючий голос віруючого"
07:30
ОЧІ. Новини
08:00
Ранок на ПЕРШОМУ
09:30
Телемагазин
09:45
КАДРИКИ
10:00
ОЧІ. Новини
10:20
Про ГОЛОВНЕ
10:45
Телемагази
11:00
Інтерв'ю на ПЕРШОМУ ЗАХІДНОМУ
11:30
#ПРОГРОШІ
11:45
Історія героя
12:00
Д/с "Стародавні злаки"
12:30
КіноАлея
13:00
Телемагазин
13:15
Великі перемовини
14:05
Правові консультації
14:35
Д/с "Дика Африка"
15:45
Телемагазин
16:00
Як починався ранок на ПЕРШОМУ
17:30
Телемагазин
17:45
КАДРИКИ
18:00
Д/с "Мої друзі - тварини"
18:30
Т/с "Розслідування Мердока"
19:15
Телемагазин
19:30
У фокусі Європа
20:00
ВИБОРИ 2020
21:00
ОЧІ. Новини
21:30
Суспільно-політичне ток-шоу "Тут і зараз"
22:30
ОЧІ. Новини
23:05
Євромакс
23:30
Т/с "Полдарк"
01:00
ОЧІ. Новини
01:30
Т/с "Молодий Морс"
03:00
Євромакс
03:30
Музичні кліпи
04:00
Концерт "LEMBERG ONLINE"
04:30
Караоке на всі боки
05:30
Концерт
06:40
100 років досвіду

Пятница, 30 октября

07:00
"Всеперемагаючий голос віруючого"
07:30
ОЧІ. Новини
08:00
Ранок на ПЕРШОМУ
09:30
Телемагазин
09:45
КАДРИКИ
10:00
ОЧІ. Новини
10:20
Глобал 3000
10:45
Телемагазин
11:00
Суспільно-політичне ток-шоу "Тут і зараз"
12:00
Євромакс
12:30
КіноАлея
12:45
Д/с "Дача бородача"
13:00
Телемагазин
13:15
Д/с "Світова природна спадщина"
14:05
Х/ф "Тигр підкрадається, дракон ховається"
15:45
Телемагазин
16:00
Як починався ранок на ПЕРШОМУ
17:30
Телемагазин
17:45
КАДРИКИ
18:00
Д/с "Мої друзі - тварини"
18:30
Т/с "Розслідування Мердока"
19:15
Телемагазин
19:30
Інтерв'ю на ПЕРШОМУ ЗАХІДНОМУ
20:00
Великі перемовини
20:45
Фактор влади
21:00
ОЧІ. Новини
21:30
Інтерв'ю на ПЕРШОМУ ЗАХІДНОМУ
22:00
Кіносвіт
22:30
ОЧІ. Новини
22:50
Без політики
23:10
MUSIC тур
23:30
Т/с "Полдарк"
01:00
ОЧІ. Новини
01:30
Т/с "Молодий Морс"
03:00
Караоке на всі боки
04:00
MUSIC тур
04:20
Концерт
05:40
Музичні кліпи
06:00
Караоке на всі боки

Суббота, 31 октября

07:00
Кіносвіт
07:30
ОЧІ. Новини
08:00
Суспільно-політичне ток-шоу "Тут і зараз"
09:00
Телемагазин
09:15
Фактор влади
09:30
Інтерв'ю на ПЕРШОМУ ЗАХІДНОМУ
10:00
ОЧІ. Новини
10:30
Без політики
10:45
Телемагазин
11:00
Карпатський ВІКЕНД
11:30
Кіносвіт
12:00
Д/с "Мої друзі - тварини"
13:00
Телемагазин
13:15
Міжнародні новини
13:45
Д/с "Design Stories"
14:05
КАДРИКИ
14:35
Караоке на всі боки
15:45
У гарній формі
16:15
Д/с "Дика Африка"
17:15
Телемагазин
17:30
Х/ф "Сезон бджіл"
19:00
Інсайт
19:30
Євромакс
20:00
КіноАлея
20:20
100 років досвіду
20:40
Історія героя
21:00
ОЧІ. ТИЖДЕНь
21:30
Вулицями Львова
21:35
Х/ф "Вімблдон"
23:30
Х/ф "Історія кохання"
01:00
ОЧІ. ТИЖДЕНь
01:30
Караоке на всі боки
02:30
Концерт
04:00
Д/с "Design Stories"
04:15
Д/ф "Легіон - Хроніка Української Галицької Армії 1918-1919"
05:15
Концерт "LEMBERG ONLINE"
05:55
У фокусі Європа
06:20
КіноАлея
06:40
MUSIC тур

Воскресенье, 1 ноября

07:00
Міжнародні новини
07:30
ОЧІ. ТИЖДЕНь
08:00
Глобал 3000
08:30
Д/с "Дива природи"
09:00
Телемагазин
09:15
Євромакс
09:45
Кіносвіт
10:10
100 років досвіду
10:30
Історія героя
10:45
Телемагазин
11:00
КАДРИКИ
11:30
Інсайт
12:00
Літургія
13:00
Караоке на всі боки
14:15
Телемагазин
14:30
Д/с "Мої друзі - тварини"
15:00
Х/ф "Вімблдон"
16:50
КіноАлея
17:15
Телемагазин
17:30
Д/с "Світова природна спадщина"
18:30
Д/с "Design Stories"
18:45
Без політики
19:00
ОЧІ. ТИЖДЕНь
19:30
Д/с "Стильні подорожі"
20:00
MUSIC тур
20:30
Карпатський ВІКЕНД
21:00
Х/ф "Достукатися до небес"
23:00
Х/ф "Мій єдиний"
01:30
Караоке на всі боки
02:30
Х/ф "Запасний план Б"
04:30
Концерт "LEMBERG ONLINE"
05:05
Кіносвіт
05:30
Концерт
06:35
Д/с "Стильні подорожі"