Программа телеканала Первый Западный на следующую неделю

Понедельник, 10 мая

06:00
"Всеперемагаючий голос віруючого"
06:30
Х/ф "Невидимий бік"
08:30
Телемагазин
08:45
КАДРИКИ
09:00
Д/с "Design Stories"
09:20
Кіносвіт
09:45
Телемагазин
10:00
Інтерв'ю на ПЕРШОМУ ЗАХІДНОМУ
10:30
Без політики
10:50
#ПРОГРОШІ
11:00
Суспільно-політичне ток-шоу "Тут і зараз"
12:00
Телемагазин
12:15
Д/с "Найромантичніші міста світу"
13:15
Концерт до дня МАТЕРІ
14:45
Телемагазин
15:00
Х/ф "Мій найкращий роман"
16:30
Телемагазин
16:45
КАДРИКИ
17:00
Д/с "Мої друзі тварини"
17:30
Т/с "Містер Селфрідж"
18:15
Телемагазин
18:30
Д/с "Дача бородача"
18:45
Про ГОЛОВНЕ
19:00
Д/с "Космос. Новий рубіж"
19:30
У фокусі Європа
20:00
КіноАлея
20:30
Інтерв'ю на ПЕРШОМУ ЗАХІДНОМУ
21:00
Правові консультації
21:25
Без політики
21:45
Про ГОЛОВНЕ
22:00
Реальний футбол
23:00
Концерт до дня МАТЕРІ
00:30
Т/с "Полдарк"
02:35
Д/с "Найромантичніші міста світу"
03:30
MUSIC - TIME
04:00
Караоке на всі боки
05:10
КіноАлея
05:30
MUSIC - TIME
05:35
Євромакс

Вторник, 11 мая

06:00
"Всеперемагаючий голос віруючого"
06:30
У фокусі Європа
07:00
Ранок на ПЕРШОМУ
08:30
Телемагазин
08:45
КАДРИКИ
09:00
Глобал 3000
09:30
Про ГОЛОВНЕ
09:45
Телемагазин
10:00
Інтерв'ю на ПЕРШОМУ ЗАХІДНОМУ
10:30
Правові консультації
11:00
У фокусі Європа
11:30
Кіносвіт
12:00
Телемагазин
12:15
Д/с "Невідома планета Земля"
13:05
Інсайт
13:35
Євромакс
14:00
Без політики
14:25
MUSIC тур
14:45
Телемагазин
15:00
Як починався ранок на ПЕРШОМУ
16:30
Телемагазин
16:45
КАДРИКИ
17:00
Д/с "Мої друзі тварини"
17:30
Т/с "Містер Селфрідж"
18:15
Телемагазин
18:30
Д/с "Design Stories"
18:45
Про ГОЛОВНЕ
19:00
Д/с "Космос. Новий рубіж"
19:30
Глобал 3000
20:00
ОЧІ. Новини
20:30
Великі перемовини
21:15
Відомі львів'яни
21:30
ОЧІ. Новини
21:45
Про ГОЛОВНЕ
22:00
Х/ф "Бюро легенд"
23:00
У фокусі Європа
23:30
MUSIC - TIME
00:00
ОЧІ. Новини
00:30
Т/с "Полдарк"
02:35
Д/с "Найромантичніші міста світу"
03:30
Кіносвіт
04:00
MUSIC тур
04:20
MUSIC - TIME
04:45
Євромакс
05:10
MUSIC - TIME
05:35
Д/с "Неймовірні винаходи"

Среда, 12 мая

06:00
"Всеперемагаючий голос віруючого"
06:30
ОЧІ. Новини
07:00
Ранок на ПЕРШОМУ
08:30
Телемагазин
08:45
КАДРИКИ
09:00
ОЧІ. Новини
09:20
Про ГОЛОВНЕ
09:45
Телемагазин
10:00
Великі перемовини
11:00
Д/с "Дика природа Чилі"
12:00
Телемагазин
12:15
Д/с "Стильні подорожі"
12:45
Глобал 3000
13:15
Концерт до дня МАТЕРІ
14:45
Телемагазин
15:00
Як починався ранок на ПЕРШОМУ
16:30
Телемагазин
16:45
КАДРИКИ
17:00
Д/с "Мої друзі тварини"
17:30
Т/с "Містер Селфрідж"
18:15
Телемагазин
18:30
Д/с "Солодка дача"
18:45
Про ГОЛОВНЕ
19:00
Ток -шоу "На межі"
20:00
ОЧІ. Новини
20:30
Інсайт
21:00
#ПРОГРОШІ
21:30
ОЧІ. Новини
21:45
Про ГОЛОВНЕ
22:00
Х/ф "Бюро легенд"
23:00
Євромакс
23:30
MUSIC - TIME
00:00
ОЧІ. Новини
00:30
Т/с "Полдарк"
02:35
Д/с "Найромантичніші міста світу"
03:30
Д/с "Design Stories"
03:45
MUSIC - TIME
04:00
Караоке на всі боки
05:10
MUSIC - TIME
05:40
КіноАлея

Четверг, 13 мая

06:00
"Всеперемагаючий голос віруючого"
06:30
ОЧІ. Новини
07:00
Ранок на ПЕРШОМУ
08:30
Телемагазин
08:45
КАДРИКИ
09:00
ОЧІ. Новини
09:20
Про ГОЛОВНЕ
09:45
Телемагазин
10:00
Ток -шоу "На межі"
11:00
#ПРОГРОШІ
11:15
Історія героя
11:30
Д/с "Неймовірні винаходи"
12:00
Телемагазин
12:15
Великі перемовини
13:05
Правові консультації
13:35
Д/с "Невідома планета Земля"
14:20
Глобал 3000
14:45
Телемагазин
15:00
Як починався ранок на ПЕРШОМУ
16:30
Телемагазин
16:45
КАДРИКИ
17:00
Д/с "Мої друзі тварини"
17:30
Т/с "Містер Селфрідж"
18:15
Телемагазин
18:30
Євромакс
19:00
Д/с "Космос. Новий рубіж"
19:30
Правові консультації
20:00
ОЧІ. Новини
20:30
Суспільно-політичне ток-шоу "Тут і зараз"
21:30
ОЧІ. Новини
22:00
Х/ф "Бюро легенд"
23:00
Д/с "Стильні подорожі"
23:30
MUSIC - TIME
00:00
ОЧІ. Новини
00:30
Т/с "Полдарк"
02:30
Д/с "Найромантичніші міста світу"
03:35
Євромакс
03:50
Х/ф "Сім років у Тибеті"

Пятница, 14 мая

06:00
"Всеперемагаючий голос віруючого"
06:30
ОЧІ. Новини
07:00
Ранок на ПЕРШОМУ
08:30
Телемагазин
08:45
КАДРИКИ
09:00
ОЧІ. Новини
09:20
Інсайт
09:45
Телемагазин
10:00
Суспільно-політичне ток-шоу "Тут і зараз"
11:00
Євромакс
11:30
КіноАлея
11:45
Д/с "Солодка дача"
12:00
Телемагазин
12:15
Д/с "Найромантичніші міста світу"
13:15
Х/ф "Блакитний метелик"
14:45
Телемагазин
15:00
Як починався ранок на ПЕРШОМУ
16:30
Телемагазин
16:45
Кадрики ???
17:00
Д/с "Мої друзі тварини"
17:30
Т/с "Містер Селфрідж"
18:15
Телемагазин
18:30
У гарній формі
19:00
Великі перемовини
19:45
Фактор влади
20:00
ОЧІ. Новини
20:30
Інтерв'ю на ПЕРШОМУ ЗАХІДНОМУ
21:00
Кіносвіт
21:30
ОЧІ. Новини
21:50
Без політики
22:10
MUSIC тур
22:30
Х/ф "Сезон бджіл"
00:00
ОЧІ. Новини
00:30
Т/с "Полдарк"
02:35
Д/с "Найромантичніші міста світу"
03:30
Інтерв'ю - ЛЕГЕНДА
04:10
MUSIC тур
04:30
MUSIC - TIME
05:00
Караоке на всі боки

Суббота, 15 мая

06:00
Кіносвіт
06:30
ОЧІ. Новини
07:00
Суспільно-політичне ток-шоу "Тут і зараз"
08:00
Телемагазин
08:15
Фактор влади
08:30
Інтерв'ю на ПЕРШОМУ ЗАХІДНОМУ
09:00
ОЧІ. Новини
09:25
Без політики
09:45
Телемагазин
10:00
Кіносвіт
10:30
Д/с "Неймовірні винаходи"
11:00
Д/с "Мої друзі - тварини"
11:40
MUSIC тур
12:00
Телемагазин
12:15
Міжнародні новини
12:45
Д/с "Design Stories"
13:05
КАДРИКИ
13:35
Караоке на всі боки
15:05
#ПРОГРОШІ
15:15
Д/с "Невідома планета Земля"
16:00
MUSIC - TIME
16:15
Телемагазин
16:30
Х/ф "Невидимий бік"
18:35
Євромакс
19:00
КіноАлея
19:20
Інсайт
19:45
Історія героя
20:00
ОЧІ. ТИЖДЕНь
20:30
Вулицями Львова
20:35
Х/ф "Ігри чемпіонів"
22:30
Х/ф "Мій найкращий роман"
00:00
ОЧІ. ТИЖДЕНь
00:30
Караоке на всі боки
02:00
Х/ф "Будинок шкереберть"
03:45
Концерт
04:30
MUSIC - TIME
04:50
Д/с "Невідома планета Земля"
05:40
КіноАлея

Воскресенье, 16 мая

06:00
Міжнародні новини
06:30
ОЧІ. ТИЖДЕНь
07:00
Глобал 3000
07:30
Д/с "Стильні подорожі"
08:00
Телемагазин
08:15
Без політики
08:35
Євромакс
09:00
Кіносвіт
09:30
Історія героя
09:45
Телемагазин
10:00
КАДРИКИ
10:30
ЗВИТЯГА: нові перемоги
11:00
Літургія
12:15
ОЧІ. ТИЖДЕНь
12:45
Телемагазин
13:00
Караоке на всі боки
14:25
Х/ф "Ігри чемпіонів"
16:15
Телемагазин
16:30
Д/с "Найромантичніші міста світу"
17:25
Д/с "Design Stories"
17:40
Без політики
18:00
ОЧІ. ТИЖДЕНь
18:30
MUSIC - TIME
19:00
Д/с "Дика природа Чилі"
20:00
Х/ф "Проклятий Юнайтед"
21:35
Х/ф "Та, що танцює на горі"
23:45
MUSIC - TIME
00:05
Кіносвіт
00:30
Караоке на всі боки
01:35
Х/ф "Невидимий бік"
03:40
КіноАлея
04:00
Концерт
04:40
MUSIC - TIME
05:05
Д/с "Найромантичніші міста світу"