Программа телеканала Беларусь 3

Понедельник, 18 января

07:00
"Дабраранак".
07:35
"Беларуская кухня". Кугель з агародніны.
08:05
Навіны культуры.
08:25
"Нацыянальны хіт-парад".
09:15
"Я хачу гэта ўбачыць!" (6+).
09:40
"Залатая міна". Мастацкі фільм (12+).
12:00
Навіны культуры.
12:15
"Беларуская кухня". Вушкі з грыбамі.
12:50
"Наперад у мінулае".
13:10
"Апошні дзень". Наталля Крачкоўская (12+).
13:45
"Вечны кліч". Шматсерыйны мастацкі фільм. 6-я серыя (12+).
15:10
"Навукаманія" (6+).
15:35
"Жандар з Сен-Трапэ". Мастацкі фільм (12+).
17:10
"Кадры жыцця". Кінарэжысёр, сцэнарыст, прадзюсар і аператар Дзмітрый Зайцаў.
18:05
"Залатая міна". Мастацкі фільм (12+).
20:20
Навіны культуры.
20:40
"Калыханка" (0+).
21:05
"Апошні дзень". Наталля Крачкоўская (12+).
21:40
"Вечны кліч". Шматсерыйны мастацкі фільм. 6-я серыя (12+).
23:05
"Фарбы памяці". Мастак Міхаіл Савіцкі.
23:30
Навіны культуры.

Вторник, 19 января

07:00
"Дабраранак".
07:35
"Беларуская кухня". Кашанка.
08:05
Навіны культуры.
08:25
"Размовы пра духоўнае". Хрышчэнне Гасподняе (прав.).
08:35
"Бярозка". Шматсерыйны мастацкі фільм. 9-я і 10-я серыі (12+).
10:20
"Я хачу гэта ўбачыць!" (6+).
10:50
"Мая Анфіса". Мастацкі фільм (12+).
12:00
Навіны культуры.
12:20
"Беларуская кухня". Языкі ў вушах.
12:50
"Наперад у мінулае".
13:20
"Апошні дзень". Глеб Стрыжэнаў (12+).
13:55
"Вечны кліч". Шматсерыйны мастацкі фільм. 7-я серыя (12+).
15:05
"Камертон". Народная артыстка Беларусі Таццяна Мархель.
15:30
Навагодні "Блакітны агеньчык".
16:25
"Мая Анфіса". Мастацкі фільм (12+).
17:40
"Бярозка". Шматсерыйны мастацкі фільм. 9-я і 10-я серыі (12+).
19:30
"Ваша лато", "Пяцёрачка".
20:00
"Суразмоўцы". Аўтарскі праект пісьменніка Навума Гальпяровіча. Госць - мастак Анатоль Гармаза.
20:20
Навіны культуры.
20:40
"Калыханка" (0+).
21:05
"Апошні дзень". Глеб Стрыжэнаў (12+).
21:40
"Вечны кліч". Шматсерыйны мастацкі фільм. 7-я серыя (12+).
22:50
"Фарбы памяці". Мастак Віктар Грамыка.
23:15
Навіны культуры.

Среда, 20 января

07:00
"Дабраранак".
07:35
"Беларуская кухня". Рыбныя клёцкі.
08:05
Навіны культуры.
08:25
"Бярозка". Шматсерыйны мастацкі фільм. 11-я і 12-я серыі (12+).
10:15
"Я хачу гэта ўбачыць!" (6+).
10:40
"Маці і мачаха". Мастацкі фільм (12+).
12:00
Навіны культуры.
12:20
"Беларуская кухня". Мазэха, каўбаса пальцам піханая.
12:50
"Наперад у мінулае".
13:20
"Апошні дзень". Савелій Крамараў (12+).
13:55
"Вечны кліч". Шматсерыйны мастацкі фільм. 8-я серыя (12+).
15:10
"Камертон". Дрэсіроўшчык, заслужаны артыст Расіі Сяргей Несцераў.
15:35
"Люди встречаются…" Навагодні канцэрт Алега Жукава.
16:40
"Маці і мачаха". Мастацкі фільм (12+).
18:00
"Бярозка". Шматсерыйны мастацкі фільм. 11-я і 12-я серыі (12+).
19:55
"Гукі ў футляры". Балалайка.
20:20
Навіны культуры.
20:40
"Калыханка" (0+).
21:05
"Апошні дзень". Савелій Крамараў (12+).
21:40
"Вечны кліч". Шматсерыйны мастацкі фільм. 8-я серыя (12+).
22:55
"Фарбы памяці". Мастак Мікалай Залозны.
23:20
Навіны культуры.

Четверг, 21 января

07:00
"Дабраранак".
07:35
"Беларуская кухня". Бабоўнікі.
08:05
Навіны культуры.
08:25
"Бярозка". Шматсерыйны мастацкі фільм. 13-я і 14-я серыі (12+).
10:15
"Я хачу гэта ўбачыць!" (6+).
10:40
"Дрэвы на асфальце". Мастацкі фільм (12+).
12:00
Навіны культуры.
12:20
"Беларуская кухня". Смажанка з пеўнем, герос.
12:50
"Наперад у мінулае".
13:20
"Апошні дзень". Міхаіл Еўдакімаў (12+).
13:55
"Вечны кліч". Шматсерыйны мастацкі фільм. 9-я серыя (12+).
15:05
"Камертон". Кампазітар Алена Атрашкевіч.
15:30
"Пераможцам - слава!" Канцэрт Беларускага дзяржаўнага ансамбля "Песняры".
16:40
"Дрэвы на асфальце". Мастацкі фільм (12+).
18:00
"Бярозка". Шматсерыйны мастацкі фільм. 13-я і 14-я серыі (12+).
19:55
"Гукі ў футляры". Гітара.
20:20
Навіны культуры.
20:40
"Калыханка" (0+).
21:05
"Апошні дзень". Міхаіл Еўдакімаў (12+).
21:40
"Вечны кліч". Шматсерыйны мастацкі фільм. 9-я серыя (12+).
22:50
"Фарбы памяці". Мастак Леанід Шчамялёў.
23:15
Навіны культуры.

Пятница, 22 января

07:00
"Дабраранак".
07:35
"Беларуская кухня". Свіное калена па-аўцюкоўску.
08:05
Навіны культуры.
08:25
"Бярозка". Шматсерыйны мастацкі фільм. 15-я і 16-я, заключныя серыі (12+).
10:15
"Я хачу гэта ўбачыць!" (6+).
10:40
"Бяром усё на сябе". Мастацкі фільм (12+).
12:00
Навіны культуры.
12:20
"Беларуская кухня". Рулька ў піве.
12:45
"Сіла веры".
13:15
"Апошні дзень". Андрэй Панін (12+).
13:55
"Вечны кліч". Шматсерыйны мастацкі фільм. 10-я серыя (12+).
15:00
"Карагод у Новы год". Канцэрт.
16:25
"Архітэктура Беларусі".
16:40
"Бяром усё на сябе". Мастацкі фільм (12+).
18:00
"Бярозка". Шматсерыйны мастацкі фільм. 15-я і 16-я, заключныя серыі (12+).
19:55
"Камертон". Акцёр, рэжысёр, сцэнарыст Павел Іваноў.
20:20
Навіны культуры.
20:40
"Калыханка" (0+).
21:05
"Апошні дзень". Андрэй Панін (12+).
21:40
"Вечны кліч". Шматсерыйны мастацкі фільм. 10-я серыя (12+).
22:50
"Фарбы памяці". Мастак Пётр Данелія.
23:15
Навіны культуры.

Суббота, 23 января

07:30
"Сіла веры".
08:00
Навіны культуры.
08:15
"Золотая антилопа". Мультфільм (0+).
08:45
"Калі ласка, або Пабочным асобам уваход забаронены!" Мастацкі фільм (6+).
10:00
"Народны майстар". Ларыса Лямцава (абярэгавая лялька).
10:25
"Беларуская кухня". Рыбныя каўбаскі па-забалацку.
10:55
"Я хачу гэта ўбачыць!" (6+).
11:20
"Турэцкі гамбіт". Мастацкі фільм (16+).
15:00
"Навукаманія" (6+).
15:25
Навіны культуры.
15:45
"Гэта - шчасце". Спявае Аляксандр Саладуха.
16:50
"Жандарм у Нью-Ёрку". Мастацкі фільм (12+).
18:30
"Майстэрня. Гісторыя аднаго мастака". Уладзімір Зінкевіч.
18:55
"Максім Перапяліца". Мастацкі фільм (12+).
20:25
"Суразмоўцы". Аўтарскі праект пісьменніка Навума Гальпяровіча. Госць - доктар гістарычных навук Аляксандр Гужалоўскі.
20:40
"Калыханка" (0+).
21:05
"Кар'ера Дзімы Горына". Мастацкі фільм (12+).
22:40
Канцэрт "Recordare" з удзелам Аксаны Волкавай, Надзеі Кучар, Паўла Пятрова.

Воскресенье, 24 января

07:30
"Святыні Беларусі".
08:00
Навіны культуры.
08:20
"Кар'ера Дзімы Горына". Мастацкі фільм (12+).
10:00
"Наперад у мінулае".
10:25
"Беларуская кухня". Чарнасліў з тварагом.
10:55
"Нацыянальны хіт-парад".
11:45
"Максім Перапяліца". Мастацкі фільм (12+).
13:20
"Народны майстар". Людміла Кавалёва (ткацтва).
13:45
"Сваімі словамі". Тэлевіктарына.
14:25
"Архітэктура Беларусі".
14:40
Навіны культуры.
15:00
"Жандарм у Нью-Ёрку". Мастацкі фільм (12+).
16:40
Дж.Пучыні. "Багема". Спектакль Нацыянальнага акадэмічнага Вялікага тэатра оперы і балета Рэспублікі Беларусь.
18:35
"Калі ласка, або Пабочным асобам уваход забаронены!" Мастацкі фільм (6+).
19:50
"Кадры жыцця".
20:40
"Калыханка" (0+).
21:05
"Турэцкі гамбіт". Мастацкі фільм (16+).