Телепрограмма России, Украины, Белоруссии, СНГ, Мира

Программа телеканала: Телеканал Вита

Понедельник, 19 ноября

01:30
"У світі цікавого"
03:00
"Новини"
03:20
Х/ф
04:50
"Музична сторінка"
06:30
"Природа сьогодні"
07:30
"Постфактум"
08:00
"Світанок"
09:45
"Дивовижні винаходи"
10:15
"Постфактум"
10:45
"50 відтінків професії"
11:35
"Світ цікавого"
12:00
Т/с "Галерея Вельвет"
13:35
"Дикі тварини"
14:00
"Будь в тонусі"
14:30
"Історії великого кохання"
15:30
"Планета тварин"
16:00
Т/с "Таємниці старого мосту"
17:00
"Новини швидко"
17:05
"Світ технології"
18:05
"Гра в пазли"
18:25
"Зроблено в Україні"
19:00
"Новини швидко"
19:05
"Клуб 700"
19:30
"Євро Макс"
20:00
"Новини"
20:25
"На часі"
21:00
Програма привітань "ВІТАю Кохаю Бажаю"
21:25
Т/с "Галерея Вельвет"
22:45
"Городничий"
23:00
"Новини"
23:20
Х/ф

Вторник, 20 ноября

01:00
"Будь в тонусі"
01:30
т/с
02:30
"Новини"
02:50
"Музична сторінка"
07:00
"Фокус Європи"
07:30
"Новини"
08:00
"Світанок"
09:45
"Дивовижні винаходи"
10:15
"Новини"
10:35
"На часі"
11:05
"Городничий"
11:15
"50 відтінків професії"
11:30
"Гра в пазли"
11:40
"Світ цікавого"
12:00
Т/с "Галерея Вельвет"
13:35
"Дикі тварини"
14:00
"Будь в тонусі"
14:30
"Історії великого кохання"
15:30
"Планета тварин"
16:00
Т/с "Таємниці старого мосту"
17:00
"Новини швидко"
17:05
"Наполеон"
18:00
"Життя з левами"
18:30
"Клуб 700"
19:00
"Новини швидко"
19:30
"Євро Макс"
20:00
"Новини"
20:20
"На часі"
21:00
Програма привітань "ВІТАю Кохаю Бажаю"
21:25
Т/с "Галерея Вельвет"
23:00
"Новини"
23:20
"50 відтінків професії"
23:30
Х/ф

Среда, 21 ноября

01:00
"Будь в тонусі"
01:30
т/с
02:30
"Новини"
02:50
"Музична сторінка"
07:00
"Євро Макс"
07:30
"Новини"
08:00
"Світанок"
09:45
"Дивовижні винаходи"
10:15
"Новини"
10:35
"На часі"
11:05
"50 відтінків професії"
11:25
"Городничий"
11:35
"Футбольний тиждень"
11:45
"Няньки природи"
12:00
Т/с "Галерея Вельвет"
13:35
"Дикі тварини"
14:00
"Будь в тонусі"
14:30
"Світ людства"
16:00
Т/с "Таємниці старого мосту"
17:00
"Новини швидко"
17:05
"Наполеон"
18:10
"Ліцеїст"
19:00
"Новини швидко"
19:05
"Твоє життя"
19:30
"Завтра сьогодні"
20:00
"Новини"
20:20
"На часі"
21:00
Програма привітань "ВІТАю Кохаю Бажаю"
21:25
Т/с "Галерея Вельвет"
23:00
"Новини"
23:20
"Гра в пазли"
23:30
Х/ф

Четверг, 22 ноября

01:00
"Будь в тонусі"
01:30
т/с
02:30
"Новини"
02:50
"Музична сторінка"
07:00
"Фокус Європи"
07:30
"Новини"
08:00
"Світанок"
09:45
"Дивовижні винаходи"
10:15
"Новини"
10:35
"На часі"
11:05
"Городничий"
11:15
"50 відтінків професії"
11:30
"Гра в пазли"
11:40
"Світ цікавого"
12:00
Т/с "Галерея Вельвет"
13:35
"Дикі тварини"
14:00
"Будь в тонусі"
14:30
"Історії великого кохання"
15:30
"Планета тварин"
16:00
Т/с "Таємниці старого мосту"
17:00
"Новини швидко"
17:00
"Новини швидко"
17:05
"Наполеон"
18:00
"Життя з левами"
18:30
"Клуб 700"
19:00
"Новини швидко"
19:30
"Євро Макс"
20:00
"Новини"
20:20
"На часі"
21:00
Програма привітань "ВІТАю Кохаю Бажаю"
21:25
Т/с "Галерея Вельвет"
23:00
"Новини"
23:20
"50 відтінків професії"
23:30
Х/ф

Пятница, 23 ноября

01:00
"Будь в тонусі"
01:30
т/с
02:30
"Новини"
02:50
"Музична сторінка"
07:00
"Євро Макс"
07:30
"Новини"
08:00
"Світанок"
09:45
"Дивовижні винаходи"
10:15
"Новини"
10:35
"На часі"
11:05
"50 відтінків професії"
11:25
"Городничий"
11:35
"Футбольний тиждень"
11:45
"Няньки природи"
12:00
Т/с "Галерея Вельвет"
13:35
"Дикі тварини"
14:00
"Будь в тонусі"
14:30
"Світ людства"
16:00
Т/с "Таємниці старого мосту"
17:00
"Новини швидко"
17:05
"Наполеон"
18:10
"У світі цікавого"
19:00
"Новини швидко"
19:05
"Твоє життя"
19:30
"Завтра сьогодні"
20:00
"Новини"
20:20
"З перших вуст"
21:00
Програма привітань "ВІТАю Кохаю Бажаю"
21:25
Т/с "Галерея Вельвет"
23:00
"Новини"
23:20
Х/ф

Суббота, 24 ноября

01:00
"Будь в тонусі"
01:30
т/с
02:30
"Новини"
02:50
"Музична сторінка"
07:00
"Євро Макс"
07:30
"Новини"
08:00
Х/ф
09:30
"У світі цікавого"
09:55
" Клуб LIFE"
10:05
"Світ майбутнього"
10:30
м/ф
11:00
"Новини"
11:20
"Гра в пазли"
11:40
"Городничий"
11:55
"Професії"
12:15
"На часі"
13:10
Х/ф
16:15
"Природа сьогодні"
17:05
"180 градусів"
17:30
"Твоє життя"
18:00
"Велике фотополювання"
18:30
"Справжній детектив"
20:05
"На часі"
20:50
Програма привітань "ВІТАю Кохаю Бажаю"
21:30
"Постфактум"
22:00
Х/ф
23:30
Х/ф

Воскресенье, 25 ноября

01:40
"Музична сторінка"
07:00
"З висоти пташиного польоту"
08:00
Х/ф
09:35
"У світі цікавого"
10:05
" Клуб LIFE"
10:15
м/ф
10:45
"Городничий"
11:00
"Постфактум"
11:35
"З перших вуст"
12:30
"Природа сьогодні"
13:20
Х/ф
16:30
Д/с "Злочини у лікарнях"
18:00
"Клуб 700"
18:30
"Повнота радості життя"
19:30
"Постфактум"
20:00
"Гра в пазли"
20:15
"Городничий"
20:30
"50 відтінків професії"
20:50
Програма привітань "ВІТАю Кохаю Бажаю"
21:20
"На часі"
22:00
Х/ф