Телепрограмма России, Украины, Белоруссии, СНГ, Мира

Программа телеканала: Первый Западный

Понедельник, 19 февраля

07:05
Очі за тиждень
07:30
Ранок на трьох
08:30
Очі за тиждень
09:00
Телемагазин
09:15
Моя професія
09:35
Мультфільм
09:45
Кіносвіт
10:10
Музичні кліпи
10:20
Євромакс
10:45
Телемагазин
11:00
Очі за тиждень
11:30
Глобал 3000
12:00
Т/с "Вік Мопассана"
13:00
Телемагазин
13:15
Д/с "Дика Північна Америка"
14:05
Д/с "Легендарні готелі"
14:30
Караоке на селі
15:30
Музичні кліпи
15:45
Телемагазин
16:00
Як починався ранок
17:00
Телемагазин
17:15
КІНДЕР ХІТ
17:30
Т/с "Спадкоємці Дель Монте"
18:15
Телемагазин
18:30
Т/с "Спадкоємці Дель Монте"
19:15
Телемагазин
19:30
"Just DO It РАЗОМ З НАМИ"
20:00
"Шкільні батли"
20:50
Музичні кліпи
21:00
ОЧІ новини
21:20
Музичні кліпи
21:30
Топ-тема
22:00
У фокусі Європа
22:30
ОЧІ новини
22:50
Візерунки дня
23:00
Д/с "Океан Вет"
00:30
"Цікаво.com"
00:40
Музичні кліпи
01:00
ОЧІ новини
01:30
Як починався ранок
04:30
Кіноретро
05:30
Класичний концерт

Вторник, 20 февраля

07:05
ОЧІ новини
07:30
Ранок на трьох
08:30
ОЧІ новини
08:50
Візерунки дня
09:00
Телемагазин
09:15
Схвалено дітьми
09:30
"Шкільні батли"
10:20
Глобал 3000
10:45
Телемагазин
11:00
Топ-тема
11:30
У фокусі Європа
12:00
Д/с "Океан Вет"
12:30
"Just DO It РАЗОМ З НАМИ"
13:00
Телемагазин
13:15
Д/с "Дика Північна Америка"
14:10
Правові консультації
14:50
"Смачні історії"
15:10
Кіносвіт
15:45
Телемагазин
16:00
Як починався ранок
17:00
Телемагазин
17:15
Історія успіху
17:30
Т/с "Спадкоємці Дель Монте"
18:15
Телемагазин
18:30
Т/с "Спадкоємці Дель Монте"
19:15
Телемагазин
19:30
"Смачні історії"
20:05
Кіносвіт
20:30
Євромакс
21:00
ОЧІ новини
21:30
Великі перемовини
22:30
ОЧІ новини
22:50
Візерунки дня
23:00
Інсайт
23:30
Т/с "Пан і пані Медер"
00:15
Майстер клас з Наталкою Фіцич
01:00
ОЧІ новини
01:20
Візерунки дня
01:30
Як починався ранок
02:30
Т/с "Пан і пані Медер"
03:15
Музичні кліпи
03:30
Гурман - шоу
04:00
Кіноретро
05:30
Концерт

Среда, 21 февраля

07:05
ОЧІ новини
07:30
Ранок на трьох
08:30
ОЧІ новини
08:50
Візерунки дня
09:00
Телемагазин
09:15
КІНДЕР ХІТ
09:30
Мультфільм
09:55
"Just DO It РАЗОМ З НАМИ"
10:20
Кіносвіт
10:45
Телемагазин
11:00
Великі перемовини
11:50
Євромакс
12:20
"Смачні історії"
12:30
Топ-тема
13:00
Телемагазин
13:15
Д/с "Дика Північна Америка"
14:05
"Ігри розуму"
14:30
Караоке на селі
15:45
Телемагазин
16:00
Як починався ранок
17:00
Телемагазин
17:15
КІНДЕР ХІТ
17:30
Т/с "Спадкоємці Дель Монте"
18:15
Телемагазин
18:30
Т/с "Спадкоємці Дель Монте"
19:15
Телемагазин
19:30
"Шкільні батли"
20:20
Музичні кліпи
20:30
"Ігри розуму"
21:00
ОЧІ новини
21:20
Музичні кліпи
21:30
Право на вибір
22:30
ОЧІ новини
22:50
Візерунки дня
23:00
Пора одружуватись
23:20
Музичні кліпи
23:30
Т/с "Пан і пані Медер"
00:15
Майстер клас з Наталкою Фіцич
00:40
Музичні кліпи
01:00
ОЧІ новини
01:30
Як починався ранок
01:50
Візерунки дня
02:30
Т/с "Пан і пані Медер"
03:15
Музичні кліпи
03:30
Караоке на селі
04:30
Кіноретро
05:50
Концерт

Четверг, 22 февраля

07:05
ОЧІ новини
07:30
Ранок на трьох
08:30
ОЧІ новини
08:50
Візерунки дня
09:00
Телемагазин
09:15
Моя професія
09:30
Топ - тема
10:00
Євромакс
10:30
"Смачні історії"
10:45
Телемагазин
11:00
Право на вибір
12:00
"Спільноти тварин"
12:30
Інсайт
13:00
Телемагазин
13:15
Д/с "Дика Північна Америка"
14:10
Великі перемовини
14:55
"Шкільні батли"
15:45
Телемагазин
16:00
Як починався ранок
17:00
Телемагазин
17:15
Схвалено дітьми
17:30
Т/с "Спадкоємці Дель Монте"
18:15
Телемагазин
18:30
Т/с "Спадкоємці Дель Монте"
19:15
Телемагазин
19:30
Пора одружуватись
19:50
Музичні кліпи
20:00
Т/с "Вік Мопассана"
21:00
ОЧІ новини
21:20
Музичні кліпи
21:30
Правові консультації
22:00
Євромакс
22:30
ОЧІ новини
22:50
Візерунки дня
23:00
Легендарні готелі
23:30
Т/с "Пан і пані Медер"
00:15
Майстер клас з Наталкою Фіцич
00:40
Музичні кліпи
01:00
ОЧІ новини
01:20
Візерунки дня
01:30
Як починався ранок
02:30
Т/с "Пан і пані Медер"
03:15
Музичні кліпи
03:30
Гурман - шоу
04:00
Кіноретро
05:30
Концерт
06:30
Гурман - шоу

Пятница, 23 февраля

07:05
ОЧІ новини
07:30
Ранок на трьох
08:30
ОЧІ новини
08:50
Візерунки дня
09:00
Телемагазин
09:15
Схвалено дітьми
09:30
"Шкільні батли"
10:30
"Цікаво.com"
10:45
Телемагазин
11:00
Правові консультації
11:30
"Смачні історії"
11:45
Телемагазин
12:00
Великі перемовини
12:50
Візерунки дня
13:00
Телемагазин
13:15
Д/с "Дика Північна Америка"
14:05
Право на вибір
15:05
Євромакс
15:30
Д/с "Океан Вет"
16:00
Як починався ранок
17:00
Телемагазин
17:15
Моя професія
17:30
Т/с "Спадкоємці Дель Монте"
18:15
Телемагазин
18:30
Т/с "Спадкоємці Дель Монте"
19:15
Телемагазин
19:30
Т/с "Вік Мопассана"
20:30
Д/с "Океан Вет"
21:00
ОЧІ новини
21:20
Музичні кліпи
21:30
Кіносвіт
22:00
Глобал 3000
22:30
ОЧІ новини
22:50
Візерунки дня
23:00
"Just DO It РАЗОМ З НАМИ"
23:20
Д/с "Мегаполіси"
23:30
Т/с "Пан і пані Медер"
00:15
Майстер клас з Наталкою Фіцич
00:40
Музичні кліпи
01:00
ОЧІ новини
01:20
Візерунки дня
01:30
Як починався ранок
02:30
Т/с "Пан і пані Медер"
03:15
Музичні кліпи
03:30
Караоке на селі
04:30
Кіноретро
05:40
Концерт

Суббота, 24 февраля

07:05
ОЧІ новини
07:30
Глобал 3000
08:00
Правові консультації
08:30
ОЧІ новини
08:50
Візерунки дня
09:00
Телемагазин
09:15
Караоке на селі
10:20
Кіносвіт
10:45
Телемагазин
11:05
Право на вибір
12:00
"Шкільні батли"
12:50
Візерунки дня
13:00
Телемагазин
13:15
Д/с "Всесвіт"
14:00
КАДРИКИ
14:30
Караоке на селі
15:40
"Just DO It РАЗОМ З НАМИ"
16:00
Д/с "Легендарні готелі"
16:30
Д/с "Океан Вет"
17:00
Телемагазин
17:15
Музичні кліпи
18:30
Кіносвіт
19:00
Інсайт
19:30
Українці у світі
20:05
У фокусі Європа
20:30
Пора одружуватись
20:50
Музичні кліпи
21:00
Міжнародні новини
21:30
Очі за тиждень
22:00
Т/с "Гранд Готель"
23:15
Музичні кліпи
23:30
Т/с "Гранд Готель"
00:45
Музичні кліпи
01:00
Очі за тиждень
01:30
Караоке на селі
02:30
Міжнародні новини
03:00
Гурман
03:30
У фокусі Європа
04:00
Кіноретро
05:30
Концерт
06:40
Пора одружуватись

Воскресенье, 25 февраля

07:00
Очі за тиждень
07:30
Міжнародні новини
08:00
Т/с "Вік Мопассана"
09:00
Телемагазин
09:15
Караоке на селі
10:15
Українці у світі
10:45
Телемагазин
11:00
КАДРИКИ
11:30
Інсайт
12:00
Літургія
12:45
Пора одружуватись
13:00
Караоке на селі
13:55
Кіносвіт
14:15
Телемагазин
14:30
Фільм "Лісова пісня"
16:00
Концерт "НОТА ВІТАННЯ"
17:00
Телемагазин
17:15
"Шкільні батли"
18:10
"Just DO It РАЗОМ З НАМИ"
18:30
Д/с "Океан Вет"
19:00
Д/с "Легендарні готелі"
19:30
Д/с "Всесвіт"
20:15
Музичні кліпи
20:30
Глобал 3000
21:00
Міжнародні новини
21:30
Очі за тиждень
22:00
Т/с "Гранд Готель"
22:20
Д/с "Мегаполіси"
23:30
Т/с "Гранд Готель"
23:45
Музичні кліпи
01:00
Очі за тиждень
01:30
Караоке на селі
02:30
Пора одружуватись
02:50
Музичні кліпи
03:00
"Just DO It РАЗОМ З НАМИ"
03:30
Глобал
04:00
Кіноретро
05:30
Концерт