Телепрограмма России, Украины, Белоруссии, СНГ, Мира

Программа телеканала: Белсат TV

Понедельник, 30 марта

07:00
Аб’ектыў
07:15
ПраСвет
07:55
Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды
08:15
Мова нанова
08:35
Хай так TV (сатырычная праграма)
09:05
Маю права (юрыдычная праграма)
09:25
Вечаровы шпіль
09:45
Кожны з нас (ток-шоу)
10:45
Свет беларуса, рэпартаж
11:00
Каралева Бона, тэлесерыял
12:00
Ювеліры (Diamond Men), м/ф
13:40
Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу)
14:20
Мёртвы сезон (Out of Season), крымінальная драма
16:05
Алфавіт (Alphabet), д/ф
17:55
Невядомая Беларусь: Бежанцы (Bie?e?cy), д/ф
18:50
Загадкі беларускай гісторыі: "Мужыцкая праўда" - покліч сялянскага народу
19:05
Асабісты капітал (эканамічная праграма)
19:30
Вось так
20:00
Студыя "Белсат"
21:00
Аб’ектыў (галоўнае выданне)
21:20
Размова дня
21:35
Кінаклуб: "Як нашыя бацькі"
21:50
Як нашыя бацькі (Como Nossos Pais), м/ф
23:30
Студыя "Белсат"
00:25
Аб’ектыў
00:50
Размова дня
01:10
Загадкі беларускай гісторыі: "Мужыцкая праўда" - покліч сялянскага народу
01:25
Асабісты капітал (эканамічная праграма)
01:45
Перапынак у трансляцыі

Вторник, 31 марта

07:00
Студыя "Белсат"
08:00
Аб’ектыў
08:20
Размова дня
08:35
Загадкі беларускай гісторыі: "Мужыцкая праўда" - покліч сялянскага народу
08:55
Асабісты капітал (эканамічная праграма)
09:15
Ранча "Піковая сямёрка", серыял
10:10
Невядомая Беларусь: Бежанцы (Bie?e?cy), д/ф
11:00
Belsat Music LIVE
11:35
Давайце разбірацца
11:55
Б’ёрк: пашыральніца межаў музыкі і ейны творчы свет (Bj?rk! The Creative Universe of a Music Missionary), д/ф
12:50
Чэрап і косці (Crossbones), серыял
13:40
Студыя "Белсат"
14:40
Аб’ектыў
15:05
Размова дня
15:20
Загадкі беларускай гісторыі: "Мужыцкая праўда" - покліч сялянскага народу
15:35
Асабісты капітал (эканамічная праграма)
16:00
Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял
16:40
Ўэстўуд: панк, ікона, актывістка (Westwood: Punk, Icon, Activist), д/ф
18:00
Невядомая Беларусь: Шчаслівыя людзі, д/ф
18:30
Вечаровы шпіль
18:50
Над Нёмнам (тэлечасопіс)
19:05
Беларускі свет
19:30
Вось так
20:00
Студыя "Белсат"
21:00
Аб’ектыў (галоўнае выданне)
21:20
Размова дня
21:35
Карона каралёў (Korona kr?l?w), серыял
22:30
Нашая Афрыка, д/ф
23:20
Студыя "Белсат"
00:20
Аб’ектыў
00:40
Размова дня
00:50
Над Нёмнам (тэлечасопіс)
01:10
Беларускі свет
01:35
Перапынак у трансляцыі

Среда, 01 марта

07:00
Студыя "Белсат"
08:00
Аб’ектыў
08:20
Размова дня
08:35
Над Нёмнам (тэлечасопіс)
08:50
Беларускі свет
09:15
Ранча "Піковая сямёрка", серыял
10:10
Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча
10:35
Нашая Афрыка, д/ф
11:20
Закаханы анёл (Zakochany anio?), м/ф
13:00
Глядзі, Літва!, д/ф
13:55
Студыя "Белсат"
14:55
Аб’ектыў
15:20
Размова дня
15:35
Над Нёмнам (тэлечасопіс)
15:50
Беларускі свет
16:15
Карона каралёў (Korona kr?l?w), серыял
17:05
Кожны з нас (ток-шоу)
18:00
Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу)
18:40
Хай так TV (сатырычная праграма)
19:05
Маю права (юрыдычная праграма)
19:30
Вось так
20:00
Студыя "Белсат"
21:00
Аб’ектыў (галоўнае выданне)
21:20
Размова дня
21:35
Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
22:25
Інстынкт, дэтэктыўны серыял
23:10
Студыя "Белсат"
00:05
Аб’ектыў
00:25
Размова дня
00:45
Хай так TV (сатырычная праграма)
01:10
Маю права (юрыдычная праграма)
01:35
Перапынак у трансляцыі

Четверг, 02 марта

07:00
Студыя "Белсат"
08:00
Аб’ектыў
08:20
Размова дня
08:35
Хай так TV (сатырычная праграма)
09:05
Маю права (юрыдычная праграма)
09:25
Ранча "Піковая сямёрка", серыял
10:20
Беларускі свет
10:40
Карона каралёў (Korona kr?l?w), серыял
11:30
Кожны з нас (ток-шоу)
12:30
Вечаровы шпіль
12:45
Асабісты капітал (эканамічная праграма)
13:10
Студыя "Белсат"
14:10
Аб’ектыў
14:30
Размова дня
14:45
Хай так TV (сатырычная праграма)
15:10
Маю права (юрыдычная праграма)
15:35
Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
16:20
Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды
16:40
Закаханы анёл (Zakochany anio?), м/ф
18:15
Вяскоўцы
18:45
Бортнікі, рэпартаж
19:05
Давайце разбірацца
19:30
Вось так
20:00
Студыя "Белсат"
21:00
Аб’ектыў (галоўнае выданне)
21:20
Размова дня
21:40
Адзіны позірк (Juste un regard), серыял
22:35
1968 г. у 8-міліметровым фармаце (1968 г. MM), д/ф: 1 ч. Цягнікі, бомбы і курыны суп
23:30
Студыя "Белсат"
00:25
Аб’ектыў
00:50
Размова дня
01:10
Бортнікі, рэпартаж
01:35
Давайце разбірацца
01:55
Перапынак у трансляцыі

Пятница, 03 марта

07:00
Студыя "Белсат"
08:00
Аб’ектыў
08:20
Размова дня
08:40
Бортнікі, рэпартаж
09:00
Давайце разбірацца
09:25
Ранча "Піковая сямёрка", серыял
10:20
Belsat Music LIVE
10:50
1968 г. у 8-міліметровым фармаце (1968 г. MM), д/ф: 1 ч. Цягнікі, бомбы і курыны суп
11:45
Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Найвярнейшы жаўнер Гітлера
12:35
Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу)
13:10
Беларускі свет
13:35
Студыя "Белсат"
14:35
Аб’ектыў
14:55
Размова дня
15:15
Бортнікі, рэпартаж
15:35
Давайце разбірацца
16:00
Хай так TV (сатырычная праграма)
16:25
Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Найвярнейшы жаўнер Гітлера
17:10
Глядзі, Літва!, д/ф
18:10
Маю права (юрыдычная праграма)
18:30
Кожны з нас (ток-шоу)
19:30
Вось так
20:00
Студыя "Белсат"
21:00
Аб’ектыў (галоўнае выданне)
21:20
ПраСвет
22:00
Размовы з садоўнікам (Dialogue avec mon jardinier), м/ф
23:45
Студыя "Белсат"
00:45
Аб’ектыў
01:05
ПраСвет
01:35
Перапынак у трансляцыі

Суббота, 04 марта

07:00
Студыя "Белсат"
08:00
Аб’ектыў
08:20
Кожны з нас (ток-шоу)
09:15
ПраСвет
09:55
Ранча "Піковая сямёрка", серыял
10:50
Чацвёра вушэй у пералеску, мультсерыял
10:55
Пацукі, мультсерыял
11:05
Матыльда, мультсерыял
11:15
Аблавушак, мультсерыял для дзяцей
11:20
Таямніца Саґалі, серыял
11:50
Маю права (юрыдычная праграма)
12:10
Асабісты капітал (эканамічная праграма)
12:30
Загадкі беларускай гісторыі: "Мужыцкая праўда" - покліч сялянскага народу
12:50
Welcome ў Беларусь
13:10
ПраСвет
13:45
Беларускі свет
14:10
Над Нёмнам (тэлечасопіс)
14:25
Каралева Бона, тэлесерыял
15:25
Размовы з садоўнікам (Dialogue avec mon jardinier), м/ф
17:15
Карона каралёў (Korona kr?l?w), серыял
18:05
Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял
18:50
Чужая праца, д/ф, рэж. Дзяніс Шабаеў, 2015 г. Расея
20:00
Хай так TV (сатырычная праграма)
20:25
Belsat Music LIVE
21:00
Аб’ектыў (галоўнае выданне)
21:15
Вечаровы шпіль
21:35
Кінаклуб: "Алівіе, Алівіе"
21:45
Алівіе, Алівіе (Olivier, Olivier), драма
23:35
Аб’ектыў
23:50
ПраСвет
00:25
Інстынкт, дэтэктыўны серыял
01:10
Перапынак у трансляцыі

Воскресенье, 05 марта

07:00
Аб’ектыў
07:15
ПраСвет
07:50
Кожны з нас (ток-шоу)
08:50
Чацвёра вушэй у пералеску, мультсерыял
08:55
Пацукі, мультсерыял
09:05
Матыльда, мультсерыял
09:15
Аблавушак, мультсерыял для дзяцей
09:20
Таямніца Саґалі, серыял
09:50
Вяскоўцы
10:25
Чэрап і косці (Crossbones), серыял
11:05
Хай так TV (сатырычная праграма)
11:35
Welcome ў Беларусь
11:55
Кожны з нас (ток-шоу)
12:55
Давайце разбірацца
13:20
Вечаровы шпіль
13:40
Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял
14:25
Франц (Frantz), м/ф
16:20
Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
17:05
Д/ф "Bellingcat"
18:40
Невядомая Беларусь: 25, д/ф
19:35
Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу)
20:15
Мова нанова
20:35
Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды
21:00
Аб’ектыў (галоўнае выданне)
21:15
Лабірынты (гістарычная праграма): Крывавы цырк Платона Галавача
22:00
Немаведама чаму (VAN valami furcsa?s megmagyar?zhatatlan), м/ф
23:30
Аб’ектыў
23:45
Адзіны позірк (Juste un regard), серыял
00:45
Belsat Music LIVE
01:10
Прыват: Жыццё паводле фэн-шуй
01:35
Перапынак у трансляцыі