Телепрограмма России, Украины, Белоруссии, СНГ, Мира

Программа телеканала: Беларусь 3

Понедельник, 15 октября

07:00
"Дабраранак"
07:35
"Беларуская кухня". Цатні
08:05
Навіны культуры
08:25
Гэты дзень
08:30
"Нацыянальны хіт-парад"
09:25
"Апошні дзень". Уладзімір Івашоў 12+
10:00
"Навукаманія" 6+
10:30
"Гарачая душа". Мастацкі фільм 12+
12:00
Навіны культуры
12:20
Гэты дзень
12:25
"Гарады Беларусі". Гродна
12:50
"Наперад у мінулае"
13:15
"Атрад спецыяльнага прызначэння". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя 12+
14:25
"Дыверсанты Трэцяга рэйха". "Дыверсант №1". Фільм другі 12+
15:05
"Няўдача Пуаро". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя 12+
15:55
"Партызаны". "Спецпадрыхтоўка" 12+
16:20
"Гарачая душа". Мастацкі фільм 12+
17:45
"Мяне гэта не датычыцца". Мастацкі фільм 12+
19:15
"Апошні дзень". Уладзімір Івашоў 12+
19:55
Навіны культуры
20:15
"Майстэрня. Гісторыя аднаго мастака". Алена Шлегель
20:40
"Калыханка" 0+
21:05
"Атрад спецыяльнага прызначэння". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя 12+
22:15
"Дыверсанты Трэцяга рэйха". "Дыверсант №1". Фільм другі 12+
22:50
"Вялікія мастакі". Рэмбрандт 12+
23:45
"Святло далёкай зоркі". Памяці cпевака, заслужанага артыста БССР Юрыя Смірнова

Вторник, 16 октября

07:00
"Дабраранак"
07:35
"Беларуская кухня". Бульбяныя дзедкі
08:05
Навіны культуры
08:25
Гэты дзень
08:30
"Жукаў". Шматсерыйны мастацкі фільм. 5-я серыя 16+
09:25
"Апошні дзень". Усевалад Санаеў 12+
10:05
"Я хачу гэта ўбачыць!" Навагрудак 6+
10:30
"Вось мая вёска..." Мастацкі фільм 12+
12:00
Навіны культуры
12:20
Гэты дзень
12:25
"Гарады Беларусі". Ліда
12:50
"Жывая культура". Традыцыйная рэгіянальная кухня аграгарадка Адэльск (Гродзенскі раён, Гродзенская вобласць)
13:15
"Атрад спецыяльнага прызначэння". Шматсерыйны мастацкі фільм. 2-я серыя 12+
14:25
"Дыверсанты Трэцяга рэйха". "Геній зла" і яго цень" 12+
15:05
"Няўдача Пуаро". Шматсерыйны мастацкі фільм. 2-я серыя 12+
15:55
"Партызаны". "Пракляты 41-ы" 12+
16:25
"Вось мая вёска..." Мастацкі фільм 12+
17:50
"Жукаў". Шматсерыйны мастацкі фільм. 5-я серыя 16+
18:50
"Апошні дзень". Усевалад Санаеў 12+
19:30
"Ваша лато", "Пяцёрачка"
20:00
Навіны культуры
20:20
Гэты дзень
20:25
"Суразмоўцы". Аўтарскі праект пісьменніка Навума Гальпяровіча. Госць - пісьменніца, перакладчык, лаурэат Нацыянальнай літаратурнай прэміі ў намінацыі "Дэбют" (2018) Юлія Алейчанка
20:40
"Калыханка" 0+
21:05
"Атрад спецыяльнага прызначэння". Шматсерыйны мастацкі фільм. 2-я серыя 12+
22:15
"Дыверсанты Трэцяга рэйха". "Геній зла" і яго цень" 12+
22:55
"Артэфакты". Кампазіцыя насценнага жывапісу "Праабражэнне Гасподняе" з Бялыніцкага манастыра кармелітаў
23:20
"Камертон". Оперны спявак, народны артыст Расіі Дзмітрый Хварастоўскі

Среда, 17 октября

07:00
"Дабраранак"
07:35
"Беларуская кухня". Верашчака
08:05
Навіны культуры
08:25
Гэты дзень
08:30
"Жукаў". Шматсерыйны мастацкі фільм. 6-я серыя 16+
09:25
"Апошні дзень". Сяргей Філіпаў 12+
10:05
"Я хачу гэта ўбачыць!" Аршанскі раён 6+
10:30
"...І іншыя афіцыйныя асобы". Мастацкі фільм 12+
12:00
Навіны культуры
12:20
Гэты дзень
12:25
"Гарады Беларусі". Навагрудак
12:50
"Жывая культура". Творчасць Мар’яна Скрамблевіча, майстра па вырабу музычных інструментаў (аграгарадок Адэльск, Гродзенскі раён, Гродзенская вобласць)
13:15
"Атрад спецыяльнага прызначэння". Шматсерыйны мастацкі фільм. 3-я серыя 12+
14:25
"Дыверсанты Трэцяга рэйха". "Незавершаны скачок" 12+
15:05
"Няўдача Пуаро". Шматсерыйны мастацкі фільм. 3-я серыя 12+
15:55
"Партызаны". "Свае і чужыя" 12+
16:25
"...І іншыя афіцыйныя асобы". Мастацкі фільм 12+
17:50
"Жукаў". Шматсерыйны мастацкі фільм. 6-я серыя 16+
18:50
"Апошні дзень". Сяргей Філіпаў 12+
19:30
"Артэфакты". Лышчыцкі скарб
19:55
Навіны культуры
20:15
"Я хачу гэта ўбачыць!" 6+
20:40
"Калыханка" 0+
21:05
"Атрад спецыяльнага прызначэння". Шматсерыйны мастацкі фільм. 3-я серыя 12+
22:15
"Дыверсанты Трэцяга рэйха". "Незавершаны скачок" 12+
22:55
"Артэфакты". Статут Вялікага Княства Літоўскага 1588 года
23:20
"Камертон". Заслужаны дзеяч культуры Рэспублікі Беларусь Мікалай Чаргінец

Четверг, 18 октября

07:00
"Дабраранак"
07:35
"Беларуская кухня". Куханы
08:05
Навіны культуры
08:25
Гэты дзень
08:30
"Жукаў". Шматсерыйны мастацкі фільм. 7-я серыя 16+
09:25
"Апошні дзень". Аляксей Баталаў 12+
10:05
"Я хачу гэта ўбачыць!" Гродна 6+
10:35
Мультфільмы 0+
10:50
"Тры працэнты рызыкі". Мастацкі фільм 12+
12:00
Навіны культуры
12:20
Гэты дзень
12:25
"Гарады Беларусі". Мазыр
12:50
"Жывая культура". Традыцыйная тэхналогія выпечкі жытняга хлеба ў вёсцы Дзеркаўшчына Глыбоцкага раёна Віцебскай вобласці
13:15
"Атрад спецыяльнага прызначэння". Шматсерыйны мастацкі фільм. 4-я серыя 12+
14:40
"Дыверсанты Трэцяга рэйха". "Жывыя тарпеды" 12+
15:15
"Няўдача Пуаро". Шматсерыйны мастацкі фільм. 4-я серыя 12+
16:15
"Партызаны". "Вызваленне" 12+
16:40
"Тры працэнты рызыкі". Мастацкі фільм 12+
17:50
"Жукаў". Шматсерыйны мастацкі фільм. 7-я серыя 16+
18:50
"Апошні дзень". Аляксей Баталаў 12+
19:25
"Артэфакты". Самшытавы грэбень з выразанай на ім азбукай-кірыліцай пачатку XIII ст.
19:55
Навіны культуры
20:15
"Я хачу гэта ўбачыць!" Траса М4 6+
20:40
"Калыханка" 0+
21:05
"Атрад спецыяльнага прызначэння". Шматсерыйны мастацкі фільм. 4-я серыя 12+
22:25
"Дыверсанты Трэцяга рэйха". "Жывыя тарпеды" 12+
23:05
"Артэфакты". Унікальны ўзор ручнога ткацтва - кунтушовы пояс слуцкага тыпу
23:30
"Майстэрня. Гісторыя аднаго мастака". Ілья Маланаў

Пятница, 19 октября

07:00
"Дабраранак"
07:35
"Беларуская кухня". Рыбны суп са шчаўем
08:05
Навіны культуры
08:25
Гэты дзень
08:30
"Жукаў". Шматсерыйны мастацкі фільм. 8-я серыя 16+
09:25
"Апошні дзень". Аляксей Балабанаў 12+
10:05
"Я хачу гэта ўбачыць!" Ліда 6+
10:35
"Доўгая дарога да сябе". Мастацкі фільм 12+
12:00
Навіны культуры
12:20
Гэты дзень
12:25
"Сіла веры"
12:50
"Жывая культура". Традыцыйнае мастацтва маляваных дываноў Віцебскага Паазер’я
13:15
"Атрад спецыяльнага прызначэння". Шматсерыйны мастацкі фільм. 5-я серыя, заключная 12+
14:25
"Дыверсанты Трэцяга рэйха". "Чорны князь" 12+
15:00
"Няўдача Пуаро". Шматсерыйны мастацкі фільм. 5-я серыя, заключная 12+
16:25
"Доўгая дарога да сябе". Мастацкі фільм 12+
17:50
"Жукаў". Шматсерыйны мастацкі фільм. 8-я серыя 16+
18:50
"Апошні дзень". Аляксей Балабанаў 12+
19:25
"Камертон". Заслужаны дзеяч культуры Рэспублікі Беларусь Мікалай Чаргінец
19:55
Навіны культуры
20:15
"Я хачу гэта ўбачыць!" Браслаўскі раён. Частка 1-я 6+
20:40
"Калыханка" 0+
21:05
"Атрад спецыяльнага прызначэння". Шматсерыйны мастацкі фільм. 5-я серыя, заключная 12+
22:15
"Дыверсанты Трэцяга рэйха". "Чорны князь" 12+
22:55
"Час кіно". Работы студэнтаў Беларускай дзяржаўнай акадэміі мастацтваў. Госць - Юрый Ярошык
23:05
"Мелодыя маёй душы". Кінанавела, 2008 г. Рэжысёр - Юрый Ярошык 12+
23:10
"У вайны не жаночы твар". Дакументальны фільм, 2010 г. Рэжысёр - Юрый Ярошык 12+
23:20
"Дзеці Еўрабачання". Дакументальны фільм, 2010 г. Рэжысёр - Юрый Ярошык 12+

Суббота, 20 октября

07:35
"Сіла веры"
08:00
Навіны культуры
08:15
Гэты дзень
08:20
Мультфільмы 0+
08:45
"Доктара выклікалі?" Мастацкі фільм 12+
10:00
"Жывая культура". Традыцыя вырэзвання з паперы: выцінанка-выбіванка (г. Навагрудак і вёскі раёна, Гродзенская вобласць)
10:25
"Беларуская кухня". Пірог слаёны блінны з птушкай і грыбамі.
10:55
"Я хачу гэта ўбачыць!" Лунінецкі раён 6+
11:20
"Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына
11:50
"Вясковы дэтэктыў". Мастацкі фільм 12+
13:15
"Аніскін і Фантамас". Мастацкі фільм 12+
15:25
"Навукаманія" 6+
15:55
Навіны культуры
16:10
Гэты дзень
16:15
"З жыцця начальніка крымінальнага вышуку". Мастацкі фільм 12+
17:50
"Легенды кіно". Наталля Гундарава 12+
18:25
"Тарпеданосцы". Мастацкі фільм 12+
20:00
"Суразмоўцы". Аўтарскі праект пісьменніка Навума Гальпяровіча. Госць - галоўны рэдактар часопіса "Нёман", намеснік дырэктара выдавецкага дома "Звязда" Аляксей Чарота
20:15
Навіны культуры
20:35
Гэты дзень
20:40
"Калыханка" 0+
21:05
"Запасны гулец". Мастацкі фільм 12+
22:25
"Что я люблю, во что я верю…" Юбілейны вечар народнага артыста Беларусі Валянціна Дудкевіча

Воскресенье, 21 октября

07:35
"Святыні Беларусі"
08:00
Навіны культуры
08:15
Гэты дзень
08:25
Мультфільм 0+
08:40
"Запасны гулец". Мастацкі фільм 12+
10:00
"Наперад у мінулае"
10:25
"Беларуская кухня". Рулецікі з печанню
10:55
"Нацыянальны хіт-парад"
11:45
"Майстры і куміры". Народная артыстка Беларусі Наталля Руднева
12:40
Навіны культуры
12:55
"Легенды кіно". Наталля Гундарава 12+
13:35
"Тарпеданосцы". Мастацкі фільм 12+
15:05
Юбілейны канцэрт Дзяніса Майданава "Паўжыцця ў дарозе"
16:40
"Вясковы дэтэктыў". Мастацкі фільм 12+
18:05
"Аніскін і Фантамас". Мастацкі фільм 12+
20:20
Навіны культуры
20:35
Гэты дзень
20:40
"Калыханка" 0+
21:05
"Доктара выклікалі?" Мастацкі фільм 12+
22:15
"Ад класікі да мадэрна". Канцэрт да юбілею заслужанага артыста Рэспублікі Беларусь Юрыя Гільдзюка. Частка 2-я
23:10
"Камертон". Народны артыст Расіі Мікіта Міхалкоў