Телепрограмма России, Украины, Белоруссии, СНГ, Мира

Программа телеканала: Беларусь 3

Понедельник, 27 марта

07:00
"Дабраранак".
07:40
"Беларуская кухня". Фаршыраваны шчупак.
08:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
08:20
"Майстры і куміры". Народны артыст Беларусі Віктар Манаеў.
09:15
"Час кіно".
11:00
"Гітара па крузе".
12:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
12:15
"Нацыянальны хіт-парад".
13:05
"Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
13:35
"Час кіно".
15:15
"Жывая Ладага". Фільм першы (*).
15:55
"Героі. Асабовая справа". Аляксандра Калантай (*).
16:35
"ТАСС упаўнаважаны заявіць…" Палітычны дэтэктыў. 6-я серыя СССР, 1984 г.) (*).
17:45
"Пасля кірмашу". Музычная камедыя ("Беларусьфільм", 1972 г.) (*).
18:50
"Пінская шляхта". Спектакль Палескага драматычнага тэатра (г.Пінск).
20:20
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
20:40
"Калыханка".
21:05
"Жывая Ладага". Фільм першы (*).
21:40
"ТАСС упаўнаважаны заявіць…" Палітычны дэтэктыў. 6-я серыя СССР, 1984 г.) (*).
22:50
"Пасля кірмашу". Музычная камедыя ("Беларусьфільм", 1972 г.) (*).

Вторник, 28 марта

07:00
"Дабраранак".
07:35
"Беларуская кухня". Карась запечаны.
08:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
08:20
"Зоя". Біяграфічная драма. 5-я серыя (Расія, 2010 г.) (***).
09:10
"Іван Фёдараў". Гістарычна-біяграфічная драма. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1991 г.) (*).
11:45
Мультфільм (0).
12:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
12:15
"Легенды беларускай эстрады". Якаў Навуменка "Раманс пра закаханага".
12:40
"Дыя@блог". Пра вечнае.
13:05
"Іван Фёдараў". Гістарычна-біяграфічная драма. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1991 г.) (*).
15:40
Мультфільм (0).
15:45
"Жывая Ладага". Фільм другі (*).
16:25
"ТАСС упаўнаважаны заявіць…" Палітычны дэтэктыў. 7-я серыя СССР, 1984 г.) (*).
17:40
"Чорнае павуцінне". Дэтэктыў. 1-я серыя ("Беларусьфільм", 2015 г.) (***).
18:40
"Зоя". Біяграфічная драма. 5-я серыя (Расія, 2010 г.) (***).
19:30
"Ваша лато", "Пяцёрачка".
20:00
"Выйсце ёсць". Аляксандр Анісімаў.
20:20
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
20:40
"Калыханка".
21:05
"Жывая Ладага". Фільм другі (*).
21:40
"ТАСС упаўнаважаны заявіць…" Палітычны дэтэктыў. 7-я серыя СССР, 1984 г.) (*).
23:00
"Чорнае павуцінне". Дэтэктыў. 1-я серыя ("Беларусьфільм", 2015 г.) (***).
23:55
"Дыя@блог". Пра вечнае.

Среда, 29 марта

07:00
"Дабраранак".
07:40
"Беларуская кухня". Грыбны суп.
08:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
08:25
"Зоя". Біяграфічная драма. 6-я серыя (Расія, 2010 г.) (***).
09:15
"Абраныя". Драма. 1-я і 2-я серыі (СССР, Калумбія, 1982 г.) (***).
11:35
"Наперад у мінулае".
12:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
12:15
"Гітара па крузе".
13:15
"Дыя@блог". Пра прыгожае.
13:40
"Абраныя". Драма. 1-я і 2-я серыі (СССР, Калумбія, 1982 г.) (***).
15:55
"Дыверсанты Трэцяга рэйху". 1-я серыя "Дыверсант №1". Фільм першы (*).
16:35
"ТАСС упаўнаважаны заявіць…" Палітычны дэтэктыў. 8-я серыя СССР, 1984 г.) (*).
17:45
"Чорнае павуцінне". Дэтэктыў. 2-я серыя ("Беларусьфільм", 2015 г.) (***).
18:40
"Зоя". Біяграфічная драма. 6-я серыя (Расія, 2010 г.) (***).
19:30
"Музеі Беларусі". Веткаўскі музей стараверства і беларускіх традыцый імя Ф.Р.Шклярава.
19:55
"Час кіно". Уладзімір Корш-Саблін.
20:20
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
20:40
"Калыханка".
21:05
"Дыверсанты Трэцяга рэйху". 1-я серыя "Дыверсант №1". Фільм першы (*).
21:40
"ТАСС упаўнаважаны заявіць…" Палітычны дэтэктыў. 8-я серыя СССР, 1984 г.) (*).
22:50
"Чорнае павуцінне". Дэтэктыў. 2-я серыя ("Беларусьфільм", 2015 г.) (***).
23:40
"Дыя@блог". Пра прыгожае.

Четверг, 30 марта

07:00
"Дабраранак".
07:40
"Беларуская кухня". Халаднік са шчаўя. Аладкі.
08:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
08:20
"Зоя". Біяграфічная драма. 7-я серыя (Расія, 2010 г.) (***).
09:15
"Час кіно".
09:25
"Маленне". Драма (СССР, 1968 г.) (*).
10:35
"Святло далёкай зоркі". Памяці музыказнаўца-фалькларыста, заслужанага дзеяча мастацтваў БССР Лідзіі Мухарынскай.
11:05
"Гітара па крузе".
12:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
12:15
"Наперад у мінулае".
12:45
"Мазгавы штурм". Навукова-пазнавальны тэлечасопіс.
13:15
"Дыя@блог". Пра літаратуру.
13:40
"Майстры і куміры". Рэжысёр, народны артыст Беларусі Барыс Луцэнка.
14:35
"Час кіно".
14:40
"Маленне". Драма (СССР, 1968 г.) (*).
15:55
"Дыверсанты Трэцяга рэйху". 2-я серыя "Дыверсант №1". Фільм другі (*).
16:35
"ТАСС упаўнаважаны заявіць…" Палітычны дэтэктыў. 9-я серыя СССР, 1984 г.) (*).
17:45
"Чорнае павуцінне". Дэтэктыў. 3-я серыя ("Беларусьфільм", 2015 г.) (***).
18:40
"Зоя". Біяграфічная драма. 7-я серыя (Расія, 2010 г.) (***).
19:30
"Музеі Беларусі". Музей Марка Шагала ў Віцебску.
19:55
"Тэатр у дэталях". Балет Нацыянальнага акадэмічнага Вялікага тэатра оперы і балета Рэспублікі Беларусь "Баядэрка".
20:20
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
20:40
"Калыханка".
21:05
"Дыверсанты Трэцяга рэйху". 2-я серыя "Дыверсант №1". Фільм другі (*).
21:40
"ТАСС упаўнаважаны заявіць…" Палітычны дэтэктыў. 9-я серыя СССР, 1984 г.) (*).
22:45
"Чорнае павуцінне". Дэтэктыў. 3-я серыя ("Беларусьфільм", 2015 г.) (***).
23:40
"Дыя@блог". Пра літаратуру.

Пятница, 31 марта

07:00
"Дабраранак".
07:40
"Беларуская кухня". Вушкі з грыбамі.
08:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
08:25
"Зоя". Біяграфічная драма. 8-я серыя, заключная (Расія, 2010 г.) (***).
09:15
"Час кіно".
09:25
"Колер граната". Біяграфічная драма (СССР, 1968 г.) (*).
10:35
"Гітара па крузе".
11:35
"Сіла веры".
12:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
12:15
"Навукаманія".
12:40
"Майстры і куміры". Заслужаны артыст Рэспублікі Беларусь Віктар Скорабагатаў.
13:35
"Дыя@блог". Пра мову.
14:00
"Колер граната". Біяграфічная драма (СССР, 1968 г.) (*).
15:10
"Спатканне сяброў". Канцэрт з удзелам фальклорнага гурта "Купалінка", ансамбля "Прымакі", ансамбля "Калінка", групы "Спадчына", Дзяржаўнага ансамбля танца Беларусі.
16:00
"Дыверсанты Трэцяга рэйху". 3-я серыя "Геній зла" і яго цень" (*).
16:40
"ТАСС упаўнаважаны заявіць…" Палітычны дэтэктыў. 10-я серыя, заключная (СССР, 1984 г.) (*).
17:45
"Чорнае павуцінне". Дэтэктыў. 4-я серыя, заключная ("Беларусьфільм", 2015 г.) (***).
18:40
"Зоя". Біяграфічная драма. 8-я серыя, заключная (Расія, 2010 г.) (***).
19:30
"Музеі Беларусі". Магілёўскі абласны мастацкі музей імя П.В.Масленікава.
20:00
"Тэатр у дэталях". Опера Нацыянальнага акадэмічнага Вялікага тэатра оперы і балета Рэспублікі Беларусь "Аіда".
20:20
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
20:40
"Калыханка".
21:05
"Дыверсанты Трэцяга рэйху". 3-я серыя "Геній зла" і яго цень" (*).
21:45
"ТАСС упаўнаважаны заявіць…" Палітычны дэтэктыў. 10-я серыя, заключная (СССР, 1984 г.) (*).
22:50
"Чорнае павуцінне". Дэтэктыў. 4-я серыя, заключная ("Беларусьфільм", 2015 г.) (***).
23:45
"Дыя@блог". Пра мову.

Суббота, 01 марта

07:25
"Сіла веры".
07:50
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
08:05
"Гэты дзень".
08:10
"Беларуская кухня". Пернік з макам.
08:40
"Высокі бландзін у чорным чаравіку". Камедыя (Францыя, 1972 г.) (*).
10:10
"Край".
10:35
"Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
11:00
"Навукаманія".
11:25
"Камертон". Народны артыст Беларусі Анатоль Ярмоленка.
11:55
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
12:10
"Гэты дзень".
12:15
"Прададзены смех". Музычная казка. 1-я і 2-я серыі ("Беларусьфільм", 1981 г.).
14:30
Юбілейны канцэрт Іскуі Абалян "Геаметрыя пачуццяў".
16:00
"Апошні дзень". Фрунзік Мкртчан (*).
16:35
"Мужчыны". Камедыйная меладрама (СССР, 1972 г.) (*).
17:45
"Час кіно".
17:55
"Жэня, Жэнечка і "Кацюша". Ваенная камедыя (СССР, 1967 г.) (*).
19:15
"Майстры і куміры". Народны артыст Беларусі, народны артыст СССР Генадзь Аўсяннікаў.
20:05
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
20:20
"Гэты дзень".
20:25
"Мастацтва Беларусі-1961" (кастрычнік).
20:40
"Калыханка".
21:05
"Падкідыш". Камедыя (СССР, 1939 г.).
22:15
Стынг. Канцэрт у Берліне.
00:00
"Гэты дзень".

Воскресенье, 02 марта

07:30
"Святыні Беларусі". Храм Усіх Святых.
07:55
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
08:10
"Гэты дзень".
08:15
"Беларуская кухня". Бураковы квас.
08:45
"Прададзены смех". Музычная казка. 1-я і 2-я серыі ("Беларусьфільм", 1981 г.).
10:55
"Падкідыш". Камедыя (СССР, 1939 г.).
12:05
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
12:20
"Гэты дзень".
12:25
"Наперад у мінулае".
12:55
"Нацыянальны хіт-парад".
13:45
Мультфільм (0).
13:55
"Час кіно".
14:05
"Жэня, Жэнечка і "Кацюша". Ваенная камедыя (СССР, 1967 г.) (*).
15:25
"Залаты шлягер-2015". "Усё лепшае для Вас..." Залатыя хіты айчыннай і замежнай музыкі.
16:40
"Гэты дзень".
16:45
"Выйсце ёсць". Дзяржаўны сакратар Саюзнай дзяржавы Рыгор Рапота.
17:10
Урачыстае пасяджэнне і святочныя мерапрыемствы да Дня яднання народаў Беларусі і Расіі. Я.Глебаў. Балет Нацыянальнага акадэмічнага Вялікага тэатра оперы і балета Рэспублікі Беларусь "Маленькі прынц".
18:50
"Ваенныя гісторыі любімых артыстаў". Фільм першы (*).
19:30
"Апошні дзень". Фрунзік Мкртчан (*).
20:10
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
20:25
"Гэты дзень".
20:30
"Мастацтва Беларусі-1962" (верасень).
20:40
"Калыханка".
21:05
"Высокі бландзін у чорным чаравіку". Камедыя (Францыя, 1972 г.) (*).
22:30
"Гэты дзень".