Телепрограмма России, Украины, Белоруссии, СНГ, Мира

Программа телеканала: Беларусь 3

Понедельник, 24 апреля

07:25
"Калейдаскоп". Навіны культуры
07:40
"Гэты дзень"
07:45
"Беларуская кухня". Качка з дранікамі
08:15
"Старыя казкі"
08:40
"Бронзавая птушка". Прыгодніцкі фільм. 1-я, 2-я і 3-я серыі ("Беларусьфільм", 1973 г.) 6+
12:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры
12:15
"Гэты дзень"
12:20
"Мастацтва Беларусі-1974" (чэрвень)
12:30
"Апошняе лета дзяцінства". Прыгодніцкі фільм. 1-я, 2-я і 3-я серыі ("Беларусьфільм", 1974 г.) 12+
15:45
"Наперад у мінулае"
16:10
"Выйсце ёсць". Тамара Мужэнка
16:40
Анталогія "Славянскага базару". "Славянскі базар" у Віцебску-2001"
17:30
"Дзяўчынка шукае бацьку". Ваенная драма ("Беларусьфільм", 1959 г.) 6+
19:35
"Тэатр у дэталях". Опера Нацыянальнага акадэмічнага Вялікага тэатра оперы і балета Беларусі "Сівая легенда"
20:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры
20:20
"Гэты дзень"
20:25
"Мастацтва Беларусі-1974" (чэрвень)
20:40
"Калыханка"
21:05
"Дзяўчынка шукае бацьку". Ваенная драма ("Беларусьфільм", 1959 г.) 6+
22:35
"Апошні дзень". Вольф Месінг 12+
23:15
"Святло далёкай зоркі". Памяці джазавага піяніста, кампазітара, аранжыроўшчыка Аркадзя Эскіна
23:40
"Гэты дзень"

Вторник, 25 апреля

07:25
"Калейдаскоп". Навіны культуры
07:40
"Гэты дзень"
07:45
"Беларуская кухня". Мяса ў цесце
08:15
"Апошняе лета дзяцінства". Прыгодніцкі фільм. 1-я, 2-я і 3-я серыі ("Беларусьфільм", 1974 г.) 12+
11:35
"Камертон". Піяніст, кампазітар, дырыжор Л.Гурвіч
12:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры
12:15
"Гэты дзень"
12:20
"Размовы пра духоўнае"
12:30
"Радаўніца". Драма ("Беларусьфільм", 1984 г.) 12+
13:45
Творчы вечар народнага артыста СССР Уладзіміра Зельдзіна
15:05
"Легенды беларускай эстрады". "Я вярнуся…" Віктар Вуячыч
15:35
"Выйсце ёсць". Віктар Манаеў
16:00
"Гэты дзень"
16:05
А.Рыбнікаў. "Юнона" і "Авось". Спектакль Дзяржаўнага музычнага тэатра Беларусі
17:30
"Без тэрміну даўнасці. Справа лейтэнанта Рудзянкі". Дакументальны фільм 12+
18:15
"Яны сышлі з нябёсаў". Ваенная драма (СССР, 1986 г.) 12+
19:30
"Ваша лато", "Пяцёрачка"
20:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры
20:15
"Старыя казкі"
20:40
"Калыханка"
21:05
"Без тэрміну даўнасці. Справа лейтэнанта Рудзянкі". Дакументальны фільм 12+
21:45
"Яны сышлі з нябёсаў". Ваенная драма (СССР, 1986 г.) 12+
23:05
"Гэты дзень"
23:10
"Гітара па крузе"

Среда, 26 апреля

07:00
"Дабраранак"
07:40
"Беларуская кухня". Клёцкі з душамі. Цыбрыкі
08:05
"Калейдаскоп". Навіны культуры
08:20
"Гэты дзень"
08:25
"Доўгая дарога ў дзюнах". Драма. 5-я серыя (СССР, 1980 г.) 12+
09:35
"Рэйнджар з атамнай зоны". Прыгодніцкі фільм ("Беларусьфільм", 1999 г.) 16+
11:00
Мультфільм 0+
11:05
"Чыста англійскія забойствы". Дэтэктыў. "Судны дзень". 1-я серыя (Вялікабрытанія, 1997 г.) 16+
12:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры
12:15
"Гэты дзень"
12:20
"Мастацтва Беларусі-1976" (лістапад)
12:30
"Камертон". Заслужаны артыст Рэспублікі Беларусь Юрый Фейгін
12:55
"Кіно і час". Катастрофа на Чарнобыльскай АЭС
13:35
"Рэйнджар з атамнай зоны". Прыгодніцкі фільм ("Беларусьфільм", 1999 г.) 16+
15:05
"Гэты дзень"
15:10
"Чыста англійскія забойствы". Дэтэктыў. "Судны дзень". 1-я серыя (Вялікабрытанія, 1997 г.) 16+
16:05
"Чарнобыль. Разбураны міф". Дакументальны фільм 12+
16:45
"Загад: агонь не адкрываць". Ваенная драма (СССР, 1981 г.) 12+
18:15
"Доўгая дарога ў дзюнах". Драма. 5-я серыя (СССР, 1980 г.) 12+
19:30
"Легенды беларускай эстрады". "Музыка зорак". Тамара Раеўская
20:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры
20:15
"Гэты дзень"
20:20
"На прыродзе з Віталём Гуменным"
20:40
"Калыханка"
21:05
"Чарнобыль. Разбураны міф". Дакументальны фільм 12+
21:40
"Загад: агонь не адкрываць". Ваенная драма (СССР, 1981 г.) 12+
23:10
"Гэты дзень"
23:15
"Гітара па крузе"

Четверг, 27 апреля

07:00
"Дабраранак"
07:40
"Беларуская кухня". Рулька з хрэнам, узвар журавінавы
08:05
"Калейдаскоп". Навіны культуры
08:20
"Гэты дзень"
08:25
"Доўгая дарога ў дзюнах". Драма. 6-я серыя (СССР, 1980 г.) 12+
09:35
"Сустрэча ў гарах". Музычны фільм (СССР, 1966 г.) 12+
10:55
Мультфільм 0+
11:10
"Чыста англійскія забойствы". Дэтэктыў. "Судны дзень". 2-я серыя (Вялікабрытанія, 1997 г.) 16+
12:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры
12:15
"Гэты дзень"
12:20
"Камертон". Крытык, музыказнаўца Ларыса Барыкіна
12:45
"Сустрэча ў гарах". Музычны фільм (СССР, 1966 г.) 12+
14:10
"Выйсце ёсць". Вольга Клебановіч
14:35
"Гэты дзень"
14:40
Канцэрт ансамбля песні і танца "Спадчына" Палаца культуры г.Маладзечна
15:20
"Чыста англійскія забойствы". Дэтэктыў. "Судны дзень". 2-я серыя (Вялікабрытанія, 1997 г.) 16+
16:10
"Аперацыя "Загадка". Дакументальны фільм. 1-я серыя +12+
16:45
"Загад: перайсці граніцу". Ваенная драма (СССР, 1982 г.) 12+
18:15
"Доўгая дарога ў дзюнах". Драма. 6-я серыя (СССР, 1980 г.) 12+
19:30
"Легенды беларускай эстрады". "Сцэна, я табе верная…" Наталля Гайда
20:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры
20:15
"Гэты дзень"
20:20
"Мастацтва Беларусі-1977"
20:30
"На прыродзе з Віталём Гуменным"
20:40
"Калыханка"
21:05
"Аперацыя "Загадка". Дакументальны фільм. 1-я серыя 12+
21:45
"Загад: перайсці граніцу". Ваенная драма (СССР, 1982 г.) 12+
23:15
"Гэты дзень"
23:20
"Гітара па крузе"

Пятница, 28 апреля

07:00
"Дабраранак"
07:40
"Беларуская кухня". Куханы
08:05
"Калейдаскоп". Навіны культуры
08:20
"Гэты дзень"
08:25
"Доўгая дарога ў дзюнах". Драма. 7-я серыя, заключная (СССР, 1981 г.) 12+
09:35
"Пакаянне". Драма (СССР, 1984 г.) 12+
12:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры
12:15
"Гэты дзень"
12:20
"Сіла веры"
12:50
"Бобі". Музычная камедыя (Індыя, 1973 г.) 16+
15:35
"Выйсце ёсць". Уладзімір Цэслер
16:00
"Гэты дзень"
16:05
"Аперацыя "Загадка". Дакументальны фільм. 2-я серыя 12+
16:40
"Тарпеданосцы". Ваенная драма (СССР, 1983 г.) 12+
18:15
"Доўгая дарога ў дзюнах". Драма. 7-я серыя, заключная (СССР, 1981 г.) 12+
19:30
"Легенды беларускай эстрады". Спадчына Ігара Лучанка
20:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры
20:15
"Гэты дзень"
20:20
"Мастацтва Беларусі-1978"
20:30
"На прыродзе з Віталём Гуменным"
20:40
"Калыханка"
21:05
"Аперацыя "Загадка". Дакументальны фільм. 2-я серыя 12+
21:40
"Тарпеданосцы". Ваенная драма (СССР, 1983 г.) 12+
23:15
"Гэты дзень"
23:20
"Гітара па крузе"

Суббота, 29 апреля

07:15
"Сіла веры"
07:45
"Калейдаскоп". Навіны культуры
08:00
"Гэты дзень"
08:05
"Беларуская кухня". Смятаннік. Адтопленае малако
08:30
"Час кіно"
08:40
"Налева ад ліфта". Камедыя (Францыя, 1988 г.) 12+
10:00
"Я хачу гэта ўбачыць!" Мір
10:25
"Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына
10:50
"Навукаманія"
11:20
"Калейдаскоп". Навіны культуры
11:35
"Гэты дзень"
11:40
"Цуда-востраў, або Палескія Рабінзоны". Прыгодніцкі фільм. 1-я і 2-я серыі ("Беларусьфільм", 2013 г.) 12+
13:20
"Камертон". Іканапісец Віктар Доўнар
13:50
"Бумбараш". Музычная камедыя. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1971 г.) 12+
15:55
"Славянскі базар-2012". Канцэрт Дзяржаўнага акадэмічнага ансамбля народнага танца імя І.Маісеева
17:25
"Час кіно"
17:35
"Гаворыць Масква". Ваенная драма (СССР, 1985 г.) 12+
19:10
"Майстры і куміры". Заслужаная артыстка Рэспублікі Беларусь Надзея Мікуліч
20:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры
20:20
"Гэты дзень"
20:25
"Мастацтва Беларусі-1979"
20:40
"Калыханка"
21:05
"Час кіно"
21:15
"Спяваюць пад дажджом". Мюзікл (ЗША, 1952 г.) 12+
22:55
"Гэты дзень"

Воскресенье, 30 апреля

07:35
"Святыні Беларусі". Касцёл Святога Юзафа (Рубяжэвічы)
08:05
"Калейдаскоп". Навіны культуры
08:20
"Гэты дзень"
08:25
"Беларуская кухня". Бульбяныя камакі і смажаная свініна
08:50
"Цуда-востраў, або Палескія Рабінзоны". Прыгодніцкі фільм. 1-я і 2-я серыі ("Беларусьфільм", 2013 г.) 12+
10:35
Мультфільмы 0+
11:00
"Музеі Беларусі". Гродзенскі дзяржаўны музей гісторыі рэлігіі
11:30
"Калейдаскоп". Навіны культуры
11:45
"Гэты дзень"
11:50
"Наперад у мінулае"
12:15
"Нацыянальны хіт-парад"
13:15
"Час кіно"
13:20
"Гаворыць Масква". Ваенная драма (СССР, 1985 г.) 12+
14:55
"Сымон-музыка". Спектакль Нацыянальнага акадэмічнага тэатра імя Янкі Купалы па матывах паэмы Якуба Коласа
17:00
"Сола для трубы". Дакументальны фільм
17:50
"Бумбараш". Музычная камедыя. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1971 г.) 12+
20:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры
20:15
"Гэты дзень"
20:20
"Мастацтва Беларусі-1980"
20:40
"Калыханка"
21:05
"Час кіно"
21:10
"Налева ад ліфта". Камедыя (Францыя, 1988 г.) 12+
22:35
"Гэты дзень"
22:40
"Гітара па крузе"